» » » Прості правила здорового режиму харчування
Усі новини

Прості правила здорового режиму харчування

Прості правила здорового режиму харчування

Щоб не відчути на власній шкурі авітаміноз, спермотоксікоз або остеопороз, спробуйте переключитися цієї весни на новий режим харчування, а ми підкажемо вам, як це зробити.

Щоб не відчути на власній шкурі авітаміноз, спермотоксікоз або остеопороз, спробуйте переключитися цієї весни в новий режим харчування, а ми підкажемо вам, як це зробити.

Робіть правильний перекус

Успіх дієти багато в чому залежить від того, що ви з'їдаєте в перерві між сніданком, обідом і вечерею. Неправильний вибір - шоколадки, булочки і калорійне печиво. Правильний - мюслі в батончиках, горіхи, фрукти, кукурудзяні чіпси без консервантів.

Пийте більше рідини

Пити багато води - корисно (зневоднення - одна з головних проблем, з якою стикаються всі тренуються), але несмачно. Зробіть так: заваріть багато зеленого чаю і охолодіть його. Пити, зрозуміло, потрібно без цукру - в такому випадку з чаю не пропадають корисні антиоксиданти, що прискорюють спалювання жиру.

Позбавтеся від дитячих сніданків

Дотримуйтесь просте правило: ніколи не купуйте швидкі сніданки (різні пластівці), де більше 10 грам цукру на 100 грамів загальної маси. Заодно відмовтеся і від солодких газованих напоїв, вони втілюють абсолютне зло.

Відмовтеся від пізніх вечерь

Вечеряти необхідно за 2-3 години до сну. А щоб не розбудити жувальний інстинкт, після вечері не сідайте перед телевізором, а займіться домашніми справами, погуляйте з собакою або, нарешті, з дружиною.

Не їжте на ніч булки, картоплю, рис, торти і тістечка - все ті короткі вуглеводи, які швидко всмоктуються. Замініть їх на довголанцюгової вуглеводи (морква, капуста, бруква, редька, гречана, пшоняна каша). Вони довше перетравлюються і не викликають різкого підвищення рівня інсуліну.

Робіть зарядку

Щоб все працювало ще більш ефективно, радимо починати день з серії віджимань. Це заряджає енергією на наступні кілька годин і непогано тренує верхні м'язи тіла. Намагайтеся щодня збільшувати кількість віджимань хоча б на один раз. Коли збільшувати далі стане нікуди, пробуйте віджиматися на одній руці.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю