Усі новини

Як уберегти себе від нітратів?

Як уберегти себе від нітратів?

Ранні овочі з'являються на наших прилавках вже на початку весни. Однак медики не радять накидатися на «перші вітаміни», адже деякі з них містять набагато більше нітратів, ніж корисних речовин

Ранні овочі з'являються на наших прилавках вже на початку весни. Однак медики не радять накидатися на «перші вітаміни», адже деякі з них містять набагато більше нітратів, ніж корисних речовин.

Напевно багатьом зрозуміло, що привабливий зовнішній вигляд будь-якого плоду (будь то фрукт або овоч) і відсутність очевидних ознак гнилі або незрілості ще не говорить про його придатності в їжу. Аж надто багато чинників впливають на нього на довгому шляху перетворення насіння в блюдо на нашому столі. Чого вартий хоча б несприятлива екологічна обстановка, в якій вирощуються дев'ять десятих вітчизняної зелені. Наскрізь просякнута шкідливими сумішами грунт; повітря, насичене отруйними вихлопами автомобілів і промислових труб; вода, забруднена викидами підприємств, - все це, зрозуміло, не додає корисних властивостей овочам і фруктам. І якщо раніше така ситуація мала місце лише у великих містах і прилеглих до них територіях, то нині і в глибинці екологія нічим не краще.

Не можна скидати з рахунків і той факт, що в процесі вирощування, збору, передпродажної підготовки і власне продажу кожен плід проходить через десятки рук, далеко не завжди чистих і здорових. А адже деякі інфекції цілком можуть «оселитися в утробі» якого-небудь помідора або яблука, щоб згодом перебратися в ваш організм.

Але і це ще не все. Величезну проблему представляють всілякі добавки і консерванти, якими напихають фрукти і овочі. Рясна обробка садів і сільськогосподарських полів різними отрутохімікатами в спробі зберегти і примножити врожай не може не позначитися на змісті шкідливих речовин в продуктах.

А горезвісний товарний вигляд! Про імпортної продукції говорити взагалі не має сенсу, оскільки не може плід зберегти природним шляхом свіжість і красу, незважаючи на тривале зберігання і тривалу транспортування. Але і вітчизняні підприємці не гребують «хімією», щоб надати привабливого зовнішнього вигляду своєї сільськогосподарської продукції. І все б нічого, здійснюється належний контроль над якістю і відповідністю таких добавок. Але багато хто не надто охайні комерсанти не забивають собі голову такими «дрібницями». А здійснити самостійну перевірку обиватель не може, хіба що ходити з кожним огірком в спеціальні експертні лабораторії.

Чим небезпечні нітрати?

Потрапивши в організм, нітрати тут же потрапляють в кров і розносяться по всьому організму. Серед потенційних небезпек: метгемоглобінемія (кисневе голодування), злоякісні ураження органів шлунково-кишкового тракту, зміни в роботі центральної нервової та серцево-судинної систем. Особливо вразливі перед небезпечною «хімією» маленькі діти, майбутні мами, люди похилого віку, а також страждають на анемію, серйозними захворюваннями дихальної системи і т. Д.

Як уникнути отруєння?

Як отримувати задоволення і користь від овочів і фруктів, не ризикуючи при цьому отримати отруєння? Насправді кожен може багато для цього зробити, не виходячи з кухні.

- Всі овочі і фрукти купуйте в місцях організованої торгівлі. На ринку все товари ретельно перевіряються лабораторією ветеринарно-санітарної експертизи. Щоб потрапити на прилавки магазинів, кожна партія овочів повинна супроводжуватися сертифікатом якості.

- Пам'ятайте: найбільше нітратів накопичують листові овочі (салати, капуста), коренеплоди (редис, буряк) і зелень (кріп, шпинат, зелена цибуля). Перед їх вживанням бажано видаляти самі нітратні частини (в зелені - стебла, в огірках і редисці - частина біля хвостика і шкірку, в буряках - верхівку і корінь, в капусті - верхні листи і качан).

- Знизити рівень шкідливих нітратів допоможе замочування в холодній воді. Ця порада особливо актуальне для листових овочів і коренеплодів.

Купуємо нітратоміри

Ще один надійний спосіб уберегтися від нітратів - купити побутової нітратоміри. За допомогою цього приладу для експрес-вимірювання рівня нітратів в овочах і фруктах ви з легкістю визначте якість потрібного продукту.

Від вас вимагається лише вставити тестовий щуп в продукт, а потім порівняти отримані результати з нормативами гранично допустимого вмісту нітратів в продуктах (вказані в таблиці нижче).

Гранично допустимі норми вмісту нітратів в овочах і фруктах (СанПіН 42-123-4619-88).

Як уберегти себе від нітратів?
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю