» » » Правила здорового харчування для автомобілістів
Усі новини

Правила здорового харчування для автомобілістів

Правила здорового харчування для автомобілістів

Ми рідко замислюємося над тим, що проблеми зі здоров'ям пов'язані з харчуванням

Більшість з нас вже давно сіли за кермо, іноді на водійському сидінні доводиться проводити по кілька годин на день, а ввечері ми вже відчуваємо сильне здуття живота, головний біль, роздратування, а через деякий час починаються проблеми зі шлунком, запори. Ми рідко замислюємося над тим, що це пов'язано з харчуванням.

Проводячи весь день за кермом, ми їмо, що потрапило, зупиняючись у найближчих забігайлівок з фаст-фудом. Майже у кожного автомобіліста в салоні машини є пляшка з газованою водою. Все це погіршує нашу увагу на дорозі.

Для того щоб цього не сталося, снідайте вдома. А в дорогу візьміть 15 літрову пляшку з чистою негазованою водою, можна взяти невеликий пакет з соком, наприклад, апельсиновим, він забезпечить вас енергією на весь день.

Якщо ви вискочили з хати, не встигнувши поснідати, візьміть з собою пляшку йогурту з шматочками фруктів і цільнозернові булочки. З собою в машині можна тримати хлібні палички або пачку несолоних крекерів, вода у вас під рукою повинна бути завжди, особливо влітку. Брак води може призвести до головного болю і ослаблення уваги.

Якщо вам довелося відправитися в тривалу подорож на автомобілі, складіть список продуктів, які ви візьмете з собою, не забудьте захопити з собою необхідні лікарські препарати, на випадок запорів, розлади шлунка.

Придбайте сумку-холодильник для зберігання продуктів, які ви візьмете з собою.

В дорозі не рекомендується їсти солоні продукти, наприклад, чіпси, солоні горішки і т.д., так як вони посилюють спрагу.

Час від часу необхідно виходити з машини і розминатися.

Якщо ви будете слідувати всім цим рекомендаціям, водіння автомобіля до вечора або в кінці тривалої подорожі не стане для вас тортурами.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю