» » » Значення білкової їжі для організму людини
Усі новини

Значення білкової їжі для організму людини

Значення білкової їжі для організму людини

Щодня певну кількість білків розходиться на потреби організму, тому необхідно регулярно поповнювати резерви, а саме - вживати в їжу відповідні продукти

Значення білкової їжі в життєдіяльності людського організму складно перебільшити. Судіть самі. Білок є основним будівельним матеріалом для росту і відновлення тканин, відповідає за ферментативну діяльність - все ферменти є білкові сполуки. Скорочення всіх м'язів забезпечується взаємодією двох білків - міозину і актину. В основі факторів плазмового імунітету лежать білкові сполуки, все гормони також відносяться до цього класу речовин. Всі органи і тканини нашого організму потребують кисню, а переносить його гемоглобін - складний білок з четвертинної структурою, що входить до складу еритроцитів крові. Це далеко не весь перелік, але, думаю, ні у кого не виникає сумнівів в тому, що без білків нормальна життєдіяльність людського організму неможлива.

Білок - складний компонент, основними структурними одиницями якого є амінокислоти. На сьогоднішній день відомо близько сотні різних амінокислот, але для нормального перебігу фізіологічних процесів в людському організмі потрібні лише двадцять з них. Тільки частина амінокислот може синтезуватися самим організмом (замінні амінокислоти), інші ж повинні надходити разом з їжею (незамінні амінокислоти).

Щодня певну кількість білків розходиться на потреби організму, тому необхідно регулярно поповнювати резерви, а саме - вживати в їжу відповідні продукти.

Недолік білка може призвести до розвитку серйозних захворювань: порушується гормональний фон і робота ферментативних систем. При постійному браку білка порушується мозкова діяльність, робота печінки та інших життєво важливих органів, розвивається харчова дистрофія. Вкрай важливим є білок для дитячого організму, при його нестачі дитина відстає від однолітків у зростанні і розвитку, як розумовому, так і фізичному. За зростання відповідає соматотропний гормон, що виробляється особливими клітинами гипофизарного відділу головного мозку, при неправильному харчуванні розвивається недостатність з усіма витікаючими наслідками. Якщо білкова дистрофія переходить у важку форму, можливий смертельний результат.

Скільки ж білка щодня має надходити в організм разом з їжею? Точну відповідь на це питання вчені дали не так давно. Ще в XIX-XX столітті добова потреба в білку варіювалася від 26 до 136 грамів. Причина настільки сильного розбіжності в думках пов'язана з впливом уряду, а також з недостатньою кількістю відомостей про фактори, що впливають на витрату цієї речовини. На сьогоднішній день вважається, що для нормальної життєдіяльності достатньо споживати на добу від 100 до 120 грамів білка. Більш точно це значення кожен може визначити для себе за формулою: на один кілограм ваги - від 1.3 до 1.5 м Однак слід зазначити, що потрібно враховувати рід діяльності і спосіб життя, так як при розумової та фізичної навантаженні витрата білка збільшується.

Але у всьому важливо знати міру. Надмірне захоплення білковою їжею може привести до того, що її залишки будуть гнити в кишечнику, і можливо всмоктування в кров токсичних продуктів розпаду.

Основні джерела білка - м'ясо, яйця, риба, молочні продукти і бобові. Найменше його міститься у фруктах і ягодах. Важливо, щоб в організм надходили як білки рослинного, так і тваринного походження. Останні мають більш збалансований склад і містять амінокислоти, без яких нормальне травлення і засвоєння поживних речовин неможливо.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю