Усі новини

Їжа проти людського здоров'я

Їжа проти людського здоров'я

Закрита медична статистика свідчить про те, що людина може перебувати на межі вимирання. Причина цього - не ядерна війна, а то, що ми вживаємо в їжу

Закрита медична статистика свідчить про те, що людина може перебувати на межі вимирання. Причина цього - не ядерна війна, а то, що ми вживаємо в їжу.

Немає відповіді на питання, чому люди народжуються зі страшними патологіями, мутантів стало з'являтися дуже багато, і не тільки поруч з зонами високої радіоактивного фону. Статистика по мутаційним змін закрита. Винні не тільки природні фактори - люди вже створюють і поширюють трансгенні організми - ми самі стаємо жертвами біотехнологічних прийомів.

Вже зараз багато вчених стверджують, що ГМО, впроваджувані в продукти харчування, в нашу їжу, можуть стати тим невидимим зброєю, яке рано чи пізно знищить майже все населення планети.

Засновник генетики допитливий чернець Мендель в середині 19 ст. гадки не мав, до чого можуть привести його пошуки. Він тільки схрещував горох і на підставі матаналізу вивів закон спадковості і мінливості. Його висновки ніхто не сприймав всерйоз, позаочі називаючи його «царем гороху». Через 40 років на початку 20 ст, коли стали модними міркування про елементарні частинки, про нього згадали вчені, визнали наукову цінність робіт і відкрили «атом спадковості», що знаходиться в хромосомах. Вже до 1909 року був придуманий термін «ген» і існувала молода наука генетика, яка вивчає хромосоми і теорія спадковості.

Це лише сухі історичні факти, але за ними стоять сотні відкритих тоді секретних лабораторій. Всі великі держави готувалися до війни і вчені цих країн посилено працювали над створенням нового біологічної зброї.

Напрями були найрізноманітніші, але одне з них було пов'язано зі схрещуванням тварин різних видів - собак з кішками, тигрів з левами, а мавп з людиною. Такий нездоровий інтерес до генетики був пов'язаний з виведенням нових ссавців, слухняних химер-вбивць, які могли б поповнити армії. Тоді у вчених нічого не вийшло, адже в природі все збалансовано, не може існувати міжвидового розмноження, кішки не можуть народжувати від собак, а люди від тварин.

Якщо все-таки, схрещування відбувається між подібними видами - при схрещуванні коня з ослом виходить мул, при схрещуванні лева і тигра - лигр. Мул, як і мутант лигр, безплідні, у них відбувається генетичний збій, вони не можуть виробляти потомство далі. У природному середовищі є механізм, який не дає можливість розмноження таким химерам.

Сучасні біотехнології обійшли цей природний механізм природи. Вчені навчилися впроваджувати будь-який ген в геноми рослин, комах, тварин і людини.

З одного боку це добре - генна інженерія дала можливість медицині зробити різкий скачок в боротьбі з різними важкими захворюваннями. Є успіхи в лікуванні вродженої сліпоти - в очі незрячої людини впроваджують копії пошкоджених генів і той починає бачити. Дають відсіч і раку крові

Але виникає законне питання - а де гарантії, що бурхливо розвиваються технології завжди будуть служити гуманним цілям?

США на сьогодні є одним з лідерів генної інженерії. Відомі компанії на сьогодні вирощують овочі та фрукти, здатні чинити опір і шкідників, і посухи, і низьких температур. Плоди можуть зберігатися місяцями. До того ж, ГМ рослини дають величезні врожаї. Здавалося б - пора тріумфувати, людський розум переміг голод? Тільки з'являється все більше підтверджень, що ГМ продукти можуть викликати мутації живих організмів.

Шестиногими телятами сьогодні вже не здивуєш сільського жителя. Господиня теляти-мутанта стверджує, що під час вагітності корови від осені і до весни годувала її імпортним комбікормом, купленим задешево в сусідньому селі. А потім народилася Зорька - шестинога «красуня».

Існує припущення, що імпортний комбікорм був ГМ або трансгенним, але доказів немає - досліджень на цю тему не проводиться, а значить з наукової точки зору народження шестиногого теляти простий збіг, помилка природи.

На думку завідувача кафедрою Інспекційній патології ВГСКА Олександра Шинкаренко, якщо це разова мутація, то це не так страшно, але якщо факт почне закріплюватися, якось впливати на продуктивність, відіб'ється на потомстві, то це вже буде зовсім інший результат.

Тим часом, у 2000 році німецькі зоологи довели, що змінений ген масляничного турнепсу проникаючи в шлунок бджоли починає мутувати. Вчені зробили обгрунтоване припущення, що бактерії, потрапляючи в шлунок людини, теж починають мутувати під впливом продуктів, що містять сторонні гени. Механізм простий - в результаті активності чужорідних клітин виробляється чужорідний білок, а він в свою чергу впливає на організм непередбачувано, як будь-яка отрута.

Під час в'єтнамської війни американська фірма Monsanto поставляла своєї армії хімічну зброю під назвою «дефоліант ейджент орандж», яке розпилювали над джунглями, після чого багата рослинність гинула. Це допомагало США вистежувати і знищувати загони Вьетконга. Сотні тисяч гектарів лісу були знищені, але, головне, 2 млн. В'єтнамців відчули на собі дію цього препарату. У жертв деформувалися голови, випадало волосся і зуби. До сих пір в зонах розпилення цього хімікату у В'єтнамі найвищий рівень генетичних патологій.

До складу того хімічної зброї входив діоксид - речовина, що викликає генні мутації (виходить, що пан Ющенко дійсно мутував). Фірма Monsanto, що поставляє це хімічна зброя, через двадцять років стала одним з провідних постачальників трансгенних продуктів! Що це - збіг чи зловісний парадокс?

Експерименти часів в'єтнамської війни дозволило фірмі Monsanto вирватися вперед у створенні модифікованих трансгенних продуктів. Тоді законно виникає наступне питання - а чи не є їжа новим видом зброї, бомбою уповільненої дії, вибух якої зазнає на собі наступне покоління?

Всі технології ГМ продуктів засекречені і не один фірма не дозволить, щоб незалежні експерти досліджували їх харчовий продукт на стадії модифікації - не йти ж проти власного бізнесу! Корпорації зацікавлені у власному прибутку, розробники - продати технології, агрокомпанії - продати мутантів.

Тому випадає елемент контролю. У нього ніхто не вкладає гроші, в тому числі держава, з чиновниками якого «можна домовитися». І коли з'являються діти з двадцятьма шістьма пальцями, все неодмінно розводять руками - «помилка природи», «вроджена аномалія», «нічого страшного - зайві можна відрізати» Ці проблеми - наслідки генетичного збою в момент формування плоду.

Є наукові дослідження, які визначили причини цього збою - респіраторні захворювання, застосування фармакологічних препаратів. Але під час вагітності мама цієї дитини не боліла ніякими захворюваннями, не приймала ніяких ліків - у неї тільки помінялися пріоритети в їжі і це нормально. Її потягнуло на картопляні чіпси, горох, квасоля, кукурудзу в банках, солоні огірочки. Про те, що в банках може перебувати трансгенна їжа вона і не замислювалася. Більш того, про це ніде на упаковках у нас і не пишуть.

Зараз в різних країнах світу отримані негативні результати від вживання ГМ картоплі, кукурудзи, гороху, сої, після вживання їх в їжу тваринами, крім того, це позначилося і на їх потомство. Виявлено різні патологічні зміни, в тому числі і у внутрішніх органах.

Ще в нацистській Німеччині велися роботи по створенню так званого «етнічного зброї». Фашисти вчилися керувати «вірусами-вбивцями», щоб «природним шляхом» знищувати євреїв і інші «чужі народи». Вчені нацисти міркували так - кожній расі властиві свої імунні особливості - європейці виродяться, якщо будуть поглинати банани, ананаси та інші тропічні фрукти, не в якості десерту, а щодня на сніданок, обід і вечерю; у якутів немає ферменту, який розщеплює алкоголь, значить знищити їх можна горілкою; китайці не переварюють молоко, тому за день до бою потрібно отруїти їх молочними бактеріями, які викликають діарею, значить нездатність воювати. Епідемію можна організувати, розпорошуючи мікроорганізми в повітрі або помістивши заразу в водопровід. У фашистів тоді нічого не вийшло, але цікаво, що подібні експерименти проводилися в секретних лабораторіях країн НАТО.

У роки холодної війни велике було бажання створити бактерії, які б «вираховували комуністів» і знищували їх. Правда комуністи не мають спадкового коду, тому завдання виявилося нездійсненним. А ось робота по створенню зброї, який вбиває за генетичною ознакою, триває досі. Свого часу «Financial Times» інформувало, що «в ПАР припинені роботи, здатні зробити чорношкірих людей безплідними», а в 1998 році колишній міністр оборони США Вільям Коен зробив сенсаційну заяву про те, що в Ізраїлі вже кілька років йде створення біологічної зброї, яке могло б вражати тільки арабів.

Однак природа чинить опір тому, щоб створені в лабораторіях віруси і бактерії вражали тільки одну етнічну групу, адже кожен з нас є генетичну модель і всі ці моделі життєво необхідні матриці планети. За однією з версій, віруси СНІДу спочатку відчували, як етнічне зброю в Африці, але все закінчилося тим, що ця невиліковна хвороба вразила людей і на інших континентах. Можливо недавні спалахи сибірської виразки, атипової пневмонії, пташиного грипу, свинячий грип - теж результат експерименту над окремими групами людей. Але навіть якщо ці хвороби викликані не військовими розробками, а природного мутацією вірусів, життя показує, що смертоносні бактерії не можуть бути вибагливі, вони вражають кожного, незалежно від кольору шкіри і розрізу очей. Тим часом, щороку з'являється до п'яти-шести нових вірусів, чиє походження наука не в змозі пояснити.

Чого чекати від «їжі франкештейна» найближчі 50 років?

Історія розвитку цивілізації свідчить, що всі країни світу прагнули тримати в своїх арміях сильних і витривалих солдатів. До сих пір в спецпідрозділах багатьох армій поширені препарати, які допомагають рятувати солдатів від страху і мобілізовувати їх фізичні та психічні здібності. Грузинські солдати під час нападу на Південну Осетію перебували під впливом наркотичних препаратів. Хоча, треба визнати, що всі ці таблетки і препарати вже вчорашній день. З появою ГМ організмів відпадає необхідність у створенні універсальних солдатів, адже з'явилася перспектива перемагати без єдиного пострілу - за допомогою вірусів.

На думку ряду дослідників з ввезенням в Росію ГМ продуктів і сировини, почалася масована біологічна атака на жителів нашої країни. За даними Greenpeace, трансгенні продукти можна виявити навіть в дитячому харчуванні. Від мутантів страждають не тільки діти - ГМ соя, яка містить фітогормони, впливає в будь-якому віці, викликаючи імпотенцію. Є ще одна зловісна деталь в продуктовому імпорті - на заході ГМ продукти маркують, і покупець може сам вирішувати, купувати йому їх чи ні, так звану «їжу Франкенштейна», у нас цього немає.

ГМ продукти можуть викликати мутацію генів, особливо, якщо вживати їх протягом 2х-3х років, вони можуть викликати не тільки підвищену алергію, виникнення токсикозів і пухлин.

Доктор біологічних наук Ірина Єрмакова за власною ініціативою провела експеримент - вона годувала ГМ соєю новонароджених щурів. Результат приголомшив - з першого потомства таких щурят вижило максимум половини, втім, вижили щури стали безплідними, причому серед тих, що вижили було дуже багато недорозвинених щурят. Результати експериментів підтвердили міжнародні спостерігачі.

Сьогодні ми вже маємо неспростовні факти, що ці продукти впливають на імунну систему тварин. Наша імунна система завжди реагує на нові гени, і те, що ми їмо, позначається не тільки на нас, але і на нашому потомстві.

У 2007 році в США розгорівся скандал - там продавали ГМ кукурудзу, в якій містився ген відповідальний за вироблення пестицидів, що знищують кукурудзяного хробака.

Цей білок являє потужний людський алерген, не перетравлюється, не руйнується при високій температурі і призводить до сильної алергічної реакції, аж до шокового несвідомого стану. За 10 років до цього в штатах продавалося японське ліки ельтріптофан, що виробляється штучно створеними бактеріями. У них були присутні і патогенні, що пробивають імунну систему. 10 тисяч людей опинилися зараженими, 37 загинули, понад 1000 залишилися інвалідами. До речі, 20% населення США на сьогодні визнані інвалідами, що потребують тієї чи іншої допомоги з боку держави.

Поки у нас є запас часу, а у бактерій їх вже немає - почали зникати бактерії, які відповідають за освіту грунту - це вже стає проблемою для Європи. Залишки ГМ рослин не будуть перегниватимуть, те ж саме буде відбуватися і з померлими людьми - трупи будуть залишатися в землі, не перетворюючись «в прах»

Протягом останніх років спостерігається різке скорочення числа бджіл. Вони виявилися нездатні до відтворення після контактів з рослинами-мутантами, в гени яких введені гени медуз, камбали, павуків і т.д.

«Дурниця, проживемо без меду?», Але бджоли є одним з основних природних механізмів в природі, який робить можливим перехресне запилення рослин, що впливає не тільки на врожайність, але і на відтворення видів. Альберт Ейнштейн якось сказав, що через чотири роки після загибелі бджіл вимре людська раса

Якщо ті персонажі, хто фінансує генні модифікації рослин, сподівається, що особисто для них вдасться найняти гастарбайтерів в третіх країнах, які будуть бігати по полях і обтрясивать пилок в «пакетики мичуринцев» для запилення, то вони помиляються - ніяких третіх країн вже не буде - їх населення вимре від голоду.

Скільки ще протягнемо ми, якщо виробництво ГМ продуктів харчування продовжиться - невідомо. Може бути комусь і пощастить, його діти будуть спілкуватися з онуками, які будуть прилітати на мушачі крилах до батьків і втикати в них свої хоботки, щоб напитися крові

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю