Усі новини

Основи правильного харчування

Основи правильного харчування

Стабільна робота всього організму, повноцінне засвоєння всіх корисних речовин і елементів, швидке і правильне протікання процесів обміну в системі травлення - запорука і гарантія міцного здоров'я і високого імунітету

Стабільна робота всього організму, повноцінне засвоєння всіх корисних речовин і елементів, швидке і правильне протікання процесів обміну в системі травлення - запорука і гарантія міцного здоров'я і високого імунітету.

Правильне харчування - певні та постійні години прийому їжі. При цьому їжа розподіляється протягом доби за кількістю калорій, набору хімічних елементів містяться в їжі. Крім того, обов'язково враховується набір страв і їх кількість. Зрілим і фізично здоровим людям фахівці з правильного харчування рекомендують їсти протягом доби три або чотири рази.

При деяких захворюваннях, пов'язаних в основному з травною системою варто харчуватися п'ять, шість разів на день. Денна норма їжі розподіляється таким чином: легкий сніданок, рівний приблизно третини всієї денної норми; щільний обід і вечерю, що становить чверть денної норми. Більшість дієтологів сходяться на думці, що 4-х разове харчування - найправильніший вибір. Така система правильного харчування дозволяє організму найбільш оптимально засвоювати корисні речовини і вітаміни.

Розподіл продуктів по годинах прийому дуже сильно залежить від складу і енергетичного потенціалу. Наприклад: продукти з високим вмістом білка - м'ясо, риба, бобові варто вживати на сніданок або обід. Такі продукти підвищують активність центральної нервової системи. Перед сном варто їсти кисломолочні продукти, фрукти і овочі. Вони не навантажують травні органи. Не варто вживати на ніч чай, кава, гострі приправи. Так ви можете активізувати нервову систему і порушити сон. Зайва кількість їжі або її недолік теж погіршують сон. Прийом їжі краще за все варто починати з салатів або овочів. Так ви активізуєте діяльність шлунка і збільшите виділення шлункового соку. При цьому страви варто подавати не гаряче 50-ти градусів і не холодніше 10-ти градусів. Для гарної засвоюваності їжі, її необхідно ретельно пережовувати. Бесіди, телевізор, книги сильно відволікають від правильного прийому їжі. Таке харчування шкідливо і псує травну систему.

Приймайте їжу за розкладом і не порушуйте його. Правильний і систематичний прийом їжі сприяє профілактиці роботи шлунково-кишкового тракту. Харчуйтеся помірно і межах розумного, переїдання призводить до накопичення жирової маси і викликає безліч різноманітних хвороб, знижує активну роботу імунної системи.

Як правильно приймати їжу?

Ми вкрай рідко замислюємося над цим питанням. А тим часом це один з найважливіших аспектів правильного, здорового харчування. Важливо не тільки вживати якісну, здорову їжу, але і робити це за всіма правилами.

Не їжте відразу після серйозних фізичних навантажень: занять спортом, важкої фізичної роботи, переохолодження або перегріву організму, а також після бурхливих емоцій. Відразу після таких навантажень організму не до виділення травних соків. Зробіть хоча б півгодинну перерву.

Кожен прийом їжі треба починати з сирих овочів або фруктів. Їжте їх цілком або у вигляді салатів. Овочі і фрукти, з'їдені на порожній шлунок, стимулюють роботу травних залоз, моторику шлунково-кишкового тракту, сприяють нормалізації мікрофлори кишечника. Особливо корисні в цьому відношенні яблука, капуста всіх видів (білокачанна, цвітна, брокколі ), морква, огірки, помідори, солодкий перець. Капусту, до речі, можна вживати і квашену - це один з дуже небагатьох продуктів, які при заготівлі про запас майже не втрачають своїх корисних властивостей.

А ось разом з термічно обробленої їжею, а тим більше відразу після неї, сирі овочі і фрукти вживати не слід - в такому випадку вони сприяють процесам гниття і бродіння в кишечнику. Є фрукти на десерт - шкідливо!

Ретельно пережовувати їжу. При жуванні відбувається не тільки механічне подрібнення їжі (що полегшує роботу всім іншим відділам травного тракту), а й часткове розщеплення вуглеводів і деяких білків під дією ферментів, що містяться в слині.

Їжте не поспішаючи, робіть перерви між стравами - хоча б 5 а краще 10 хвилин. Сніданок і вечеря повинні тривати не менше півгодини, обід - не менше 40 хвилин.

Не треба пити безпосередньо перед прийомом їжі, під час і відразу після їжі. Виняток можна зробити лише в тому випадку, якщо вживаєте дуже суху їжу, яку можна запивати невеликими ковтками. Вода, інші напої змивають слину з рота, розбавляють шлунковий сік, що негативно позначається на травленні їжі. Пити треба мінімум за півгодини до їжі і не раніше ніж через годину після їжі.

Не вживайте дуже холодну (значно нижче кімнатної температури) і дуже гарячу (обпалює рот і губи) їжу і напої. Небажано поєднувати в одному прийомі їжі холодні і гарячі страви.

Відразу після їжі не беріться за роботу, а трохи відпочиньте. Але не лежите і не спите. Найкраще неквапливо прогуляйтеся. Перерва має становити не менше 15 хвилин в разі легкої роботи і не менше півгодини в разі тяжкої фізичної. А при серйозних заняттях спортом перерва між закінченням їжі і початком тренування повинен становити не менше години.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю