Усі новини

Здорове харчування без жирів

Здорове харчування без жирів

Думка про те, що без жирів смакові переваги страв погіршуються, помилково. Хоча жири і виконують ряд корисних функцій, саме вони є головною проблемою

Думка про те, що без жирів смакові переваги страв погіршуються, помилково. Хоча жири і виконують ряд корисних функцій, саме вони є головною проблемою для обтяженого зайвою вагою сучасної людини.

На наш погляд, готувати і їсти смачну їжу - одне з найприємніших задоволень. Немає нічого поганого в тому, щоб насолоджуватися хорошою їжею. Але тільки одне засмучує: смачна і хороша їжа занадто часто буває жирної. Вершкове і рослинне масло, сир та інші продукти з високим вмістом жирів раніше вважалися необхідними елементами гарної кухні. Тепер відомо, що харчування дуже жирними продуктами поряд з надмірним споживанням солі і цукру небезпечно для здоров'я.

Жири є необхідним компонентом нашого харчування. Але при цьому далеко не всі враховують кількість їх щоденного споживання. Тим часом для здорової, збалансованої дієти жирів потрібно зовсім небагато. Жири містять найбільшу кількість калорій в порівнянні з іншими харчовими речовинами.

Якщо ви будете споживати багато жирів і при цьому нехтувати фізичними вправами, які допомагають витратити накопичену енергію, то неминуче почне повніти. Знизивши кількість жирів в своєму раціоні, ви легко збалансуєте енергетичну цінність їжі з витратами енергії організму, і вам не доведеться мучить себе напівголодного дієтою. Правильний вибір жирів, використання по можливості знежирених продуктів або продуктів зі зниженим вмістом жиру, нескладні зміни в звичних спосіб; приготування їжі - все це допоможе вам перейти до здорового харчування, не зазнавши ніякого дискомфорту.

Ви легко можете насолоджуватися своєю улюбленою їжею, треба лише замінити насичені жирами продукти на продукти зі зниженим їх вмістом.

Свіжі овочі та бобові рослини, а також свіжі фрукти - ідеальні продукти для приготування страв без жирів або з низьким їх вмістом.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю