Усі новини

Все про клітковині

Все про клітковині

Функції клітковини досить різноманітні. Вона сприяє виведенню холестерину з організму, зменшуючи ймовірність виникнення серцевих захворювань, а також є профілактикою багатьох інших захворювань
Харчові волокна (клітковина) це частина рослинних клітин, стійких до дії ферментів травної системи людини.

За своїм хімічним складом харчові волокна це неоднорідна група речовин представляють собою полісахариди і лігнін. До полісахаридів відносяться всім відома целюлоза, пектини і менш відомі гемицеллюлоза, камеді, слизу. Вмісту харчових волокон в продуктах харчування коливається в широких межах від 45-55% (висівки), до 0% в таких продуктах харчування як цукор, сметана, борошно вищого гатунку. Роль клітковини повною мірою була розкрита тільки в останні 10-15 років. Велику роль в цьому зіграла аварія на Чорнобильській АЕС, після якої постало питання про застосування доступних і ефективних засобів масової профілактики серед населення, яке проживає на заражених радіонуклідами територіях. Клітковина не перетравлюється в травному тракті, досягає товстої кишки в незміненому вигляді, де частково розщеплюється мікрофлорою кишечника.

Навіщо потрібні харчові волокна?

Функції клітковини досить різноманітні. Вживання клітковини змушує наш кишечник скорочуватися рівномірно, а також є профілактикою багатьох захворювань. Канцерогени в кишечнику приєднуються до клітковині і рухаються набагато швидше, ніж зазвичай, що скорочує ризик захворювання раком кишечника. Також клітковина сприяє виведенню холестерину з організму, зменшуючи ймовірність виникнення серцевих захворювань.

Клітковина викликає почуття насичення швидше і залишається в шлунку довше, ніж інша їжа, в слідстві чого відчуття голоду приходить пізніше. Через високий вміст клітковини одна порція цільнозернового хліба буде більш поживна, ніж 2 порції звичайного білого хліба. Також клітковина сприяє прискореному руху жиру в травній системі, таким чином він менше відкладається.

З огляду на стрімкі зміни характеру харчування останнім часом, з переважанням продуктів збіднених харчовими волокнами, гостро стоїть питання про компенсацію цього дефіциту, як основи профілактики багатьох розладів і захворювань. Раціон харчування, збагачений харчовими волокнами, активно застосовується як один з компонентів профілактики і лікування цукрового діабету, ожиріння, атеросклерозу, геморою, захворювань печінки і жовчного міхура, дисбактеріозу. В даний час розроблена ціла серія продуктів, переважно на основі пектинів, які сприяють виведенню з організму важких металів, радіоактивних елементів, токсинів різного походження. Дефіцит харчових волокон в раціоні харчування підвищує ризик розвитку раку кишечника, дисбактеріозу. Вони є необхідним компонентом нормального харчування і, за своєю важливістю, не поступаються іншим необхідним компонентам їжі (білків, вуглеводів, вітамінів і мікроелементів).

Яка щоденна потреба в клітковині?

Рекомендується вживати 15-25 г клітковини на добу. Сьогодні більшу частину клітковини ми отримуємо разом з овочами і фруктами.

М'ясо та молочні продукти не містять клітковини. Для збільшення споживання клітковини необхідно їсти більше натуральної цільної їжі, і, по можливості, знизити споживання обробленої їжі. Ось приклади продуктів, багатих на клітковину:

- Бобові (сочевиця, квасоля, горох)

- Овочі

- Фрукти

- Коричневий рис

- Цілісні злаки (пшениця, овес, ячмінь, жито)

Що необхідно пам'ятати при вживанні харчових волокон?

При вживанні харчових волокон необхідно збільшити кількість випивається рідини, в середньому на 05-1л, так як в противному випадку запори можуть посилитися. Якщо у Вас є захворювання хронічні запальні захворювання підшлункової залози, кишечника - дозу харчових волокон необхідно збільшувати поступово (протягом 10-14 днів), що б не викликати загострення захворювання.

Харчові волокна, при застосуванні їх тривалий час і в значних кількостях (більше 35-40 г в день) здатні привести до втрати зайвих кількостей вітамінів (особливо жиророзчинних) і мікроелементів. Тому рекомендується профілактичний прийом мультивітамінний комплексів з мікроелементами.

Найбільш доступним джерелом харчових волокон є висівки. Вони характеризуються високим вмістом вітамінів групи В, мінеральних солей (калію, магнію, фосфору, заліза та ін.), Клітковини. Наприклад, в пшеничних висівках калію міститься майже в 2 рази більше, ніж у картоплі. Єдиною проблемою є низька доступність.

Все про клітковині
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю