Усі новини

Різноманітні розвантажувальні дні

Різноманітні розвантажувальні дні

Склад продуктів підбирається виходячи з особистих переваг або рекомендацій засобів масової інформації, інтернету, популярної літератури

Занадто багато списів зламано при висвітленні цієї теми. У більшості випадків розвантажувальні дні розглядаються як просте обмеження калорійності раціону.

Склад продуктів підбирається виходячи з особистих переваг або рекомендацій засобів масової інформації, інтернету, популярної літератури. Тим часом, практично втрачено основи призначення розвантажувальних днів. Неможливо знайти відповіді на найпростіші питання, а що стосується класифікації, - взагалі твориться суцільна плутанина. Спочатку розвантажувальні дні розроблялися з метою полегшення хворих при різних захворюваннях, цілеспрямованого прискорення виведення з організму певних речовин, продуктів обміну, неспецифічного стимулювання захисних сил організму (Своєрідною струсу). Розвантажувальні дні роблять позитивний вплив на обмін речовин і перебіг хвороби лише при їх призначенні на тлі відповідної дієти. Призначають розвантажувальні дні на 24-36ч , Не частіше 1 разу на тиждень.

В даний час розвантажувальні дні застосовуються для зниження маси тіла і "очищення організму". Так як зайва маса тіла завжди супроводжується не тільки обмінними порушеннями, але і розвитком різних захворювань, необхідно дотримуватися принципів призначення розвантажувальних днів в залежності від індивідуальних особливостей. Хоча в більш ранніх посібниках з дієтології рекомендуються раціони розвантажувальних днів із загальною калорійністю в 1100-1200 ккал, в наших умовах немає сенсу застосовувати раціони з добовою калорійністю більше 800 ккал. Застосування раціонів з більшою калорійністю показано ослабленим хворим. Для цього в раціон додають цукор або рівноцінне кількість меду. Для збереження солодкого смаку, при обмеженні загальної калорійності раціону, можна застосовувати цукрозамінники (за винятком фруктози, ксиліту, сорбіту).

Розвантажувальні дні ділять на:

* Вуглеводні - цукрові, фруктові, овочеві;

* Білкові - молочні, сирні, м'ясні та комбіновані (м'ясо з овочами);

* Жирові - сметана, вершки

Часто рекомендовані бузуглеводние дні, при яких вживаються соки або інші овочі або фрукти, це приємне оману. Вуглеводи в таких раціонах присутні в досить великій кількості.

Цукровий день. Рекомендують при хворобах печінки і жовчних шляхів, нефриті, хронічному ентероколіті. Через кожні 3 год 5 разів на день дають по склянці гарячого чаю з додаванням 30-40 г цукру (2-25 чайних ложки). Калорійність - 580-800 ккал.

Яблучний день. Рекомендується при ожирінні, гіпертонічній хворобі, атеросклерозі, хронічному нефриті, хронічному поліартриті. П'ять разів на день дають по 300 г сирих яблук, всього 15 кг. Хворим із захворюваннями серцево-судинної системи і хронічним нефритом рекомендується додати до раціону 100г цукру (по 2 чайних ложки на прийом). Калорійність - 630-650 ккал; з додаванням цукру - 1000-1100ккал. Якщо при вживанні сирих яблук відбувається здуття, їх краще вживати печеними.

Рисово-компотний день. Показаний при хворобах печінки і жовчних шляхів, хворобах нирок, гіпертонічної хвороби. У день з'їдають 1 - 2 кг свіжих або 240 г сушених фруктів, 50г рису, 120г цукру. З фруктів готують компот (15 л) і ділять його на 6 прийомів, причому 2 рази разом з компотом дають солодку рисову кашу, зварену на воді. Калорійність 1200 ккал. Без цукру - 800 ккал.

Розвантажувальний день з кураги. Рекомендують хворим із захворюваннями серцево-судинної системи. Дають 500г злегка розмоченою кураги 5 раз в день по 100 г на прийом. Калорійність - 1400 ккал.

Картопляний день. Показаний при гострому або хронічному з набряками нефриті і при серцевій недостатності. Раціон: 1-15 або 2 кг картоплі печеної або відвареного в шкірці без солі. Калорійність - 620 ккал.

Салатний день. При атеросклерозі, гіпертонічній хворобі, хворобах нирок, сечокислий діатез, хронічних поліартритах. Свіжі овочі та фрукти (1215 кг) з додаванням невеликої кількості сметани або рослинного масла дають 4-5 разів на день. Калорійність - 400-450 ккал.

Огірковий день. Призначають при ожирінні, гіпертонічній хворобі, сечокислий діатез. Протягом дня хворий отримує 2 кг огірків. Калорійність - 280-300 ккал.

Кавуновий день. Застосовують при хворобах нирок і сечових шляхів, гіпертонічної хвороби, хворобах печінки, сечокислий діатез. П'ять разів на день дають по 300 г кавуна без шкірки (м'якоть). Калорійність 570-600 ккал.

Молочний день (1-й варіант). Призначають при хворобах серцево-судинної системи в стадії загострення, субкомпенсації або декомпенсації. Через кожні 2 год 6 разів на день дають по 100 мл молока і на ніч 200 мл фруктового соку з 20 г глюкози або цукру. Можна додати 2 рази по 25 г підсушеного пшеничного хліба без солі. Калорійність - 450-500 ккал.

Молочний або кефірний день (2-й варіант). Для хворих на атеросклероз, подагру, ожиріння. Складається з 15 л молока або кефіру на 6 прийомів по 250 г, через кожні 2-4 години. Калорійність 900 - 950 ккал.

Сирний день. Рекомендують при ожирінні і атеросклерозі. Сир (400-600г) ділять на 4 прийоми по 100-150 г і по 15г сметани на прийом. Крім того, дають дві склянки кави з молоком без цукру і 1-2 склянки відвару шипшини. Хворим із захворюваннями серцево-судинної системи можна додати цукор. Калорійність для раціону з 400 г сиру без цукру 800 ккал.

М ясною день. Призначають при ожирінні. На весь день 360 г м'яса (без жиру) з овочевим гарніром на 6 прийомів (в 81418 ч дають по 90г м'яса, 11ч і 21ч -45г), дозволяють дві склянки кави з молоком без цукру і 1-2 склянки відвару шипшини на добу. Калорійність 820-850 ккал.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю