Усі новини

Як врятуватися від канцерогенів?

Як врятуватися від канцерогенів?

Канцерогени - більшість не знають, що ж це за "звір" і з чим його їдять. Спробуємо розібратися
ЗМІ люблять використовувати хитромудрі слівця, які потім переймає народ - повторюють машинально, іноді і приблизно не здогадуючись, що б це значило. Одне з часто використовуваних - канцерогени. Але більшість не знають, що ж це за "звір" і з чим його їдять.

Хімічна країна

Канцероген (від лат. Сancer - рак і грец. Genes - породжує) - хімічна речовина або фізичне випромінювання, яке при впливі на організм підвищує ймовірність виникнення злоякісних пухлин.

- Сьогодні відомо понад 60 тисяч хімічних сполук, з якими контактує людина, - розповідає Ігор Черниченко, завідувач лабораторії канцерогенних чинників Інституту гігієни та медичної екології ім. А. Н. Марзєєва АМНУ. - На канцерогенність перевірені лише три тисячі таких сполук і доведено, що третина з них небезпечні. Україна в цьому плані "найбагатша" країна СНД, так як на нашій території розміщено велику кількість канцерогеноопасних підприємств - нафтогазова промисловість, металургія, теплоенергетика, хімічне виробництво.

Шашлик - тільки на вугіллі

Давайте розберемося, звідки канцерогени беруться в нашому раціоні. Перше, що у всіх на слуху, - нітрати. Ними рясніють овочі, вирощені на азотних добривах. Самі по собі нітрати не є небезпечними, а ось нітрити, в які вони перетворюються при кімнатній температурі, - дуже токсичні. Тому покупні овочі, особливо ранні, потрібно зберігати в холодильнику, як і приготовані з них страви. Вже при температурі + 2 ° С неможливо перетворення нітратів в нітрити.

Поліциклічні вуглеводні - канцерогени, які утворюються при згорянні органічних речовин, - незмінні супутники смаженого і копченого м'яса і риби. Вони потрапляють в рослинні, рибні та м'ясні продукти з забрудненого навколишнього середовища.

- Не варто зловживати смаженим, - попереджає доктор медичних наук Володимир Розуменко, онкохірург, заввідділенням внутрішньомозкових пухлин Інституту нейрохірургії ім. акад. А. П. Ромоданова. - Кілька разів пережарене рослинне масло стає канцерогенним. Наприклад, в 100 г чіпсів їх доза в 500 разів вище допустимої.

А ось любителів шашлику онколог заспокоїв:

- Його можна їсти, якщо готувати правильно - не на відкритому вогні, а на вугіллі, головне, щоб м'ясо не було обгорілим.

А ми говоримо "пеніцилін"

Виявляється, цвілеві гриби, що паразитують майже на всіх харчових продуктах, не що інше, як канцерогенні мікотоксини, які навіть в невеликих дозах здатні викликати рак печінки, нирок і прямої кишки. Як би шкода не було викидати зацвілий хліб або сир - не роздумуйте. Адже зрізання зіпсованих частин ситуацію не виправить - грибки, як правило, глибоко проникають в продукт. Дуже швидко цвіль розмножується на підгнилих фруктах і овочах. Найчастіше мікотоксини вражають горіхи, бобові, зерно, кава.

Діоксини непереможні

Діоксини - речовини, що містять хлор, є відходами виробництва хімічних і нафтопереробних підприємств, трансформаторних масел, пестицидів і гербіцидів; утворюються при спалюванні сміття, хлорування питної води. Вони стійкі до розщеплення і надзвичайно токсичні. В організм людини 90% діоксинів потрапляє з їжею: м'ясом, рибою, молочними продуктами, а також з питною водою. Вони ушкоджують ДНК, пригнічують імунітет, втручаються в процеси ділення і спеціалізації клітин. Тільки хлорована питна вода, яка може містити ще й азбест, нітрати, метали, радіоактивні ізотопи, може спровокувати рак легенів, гортані, стравоходу, сечового міхура, молочної залози.

Радіоактивне молоко

Важкі метали - свинець, миш'як, кадмій, ртуть, кобальт, нікель - в продукти потрапляють з забрудненого навколишнього середовища. Миш'як, наприклад, надходить в організм з питною водою, зерновими, накопичується в нігтях, волоссі, шкірі.

Іонізуюча радіація - ще один невидимий ворог. В їжу найчастіше потрапляють такі радіонукліди, як цезій-137 і стронцій-90 активно поглинаються рослинами. Рекордсменами по здатності накопичувати радіонукліди є гриби. Але їх проварювання значно зменшує шкідливість. Якщо скотина харчується травою на забруднених радіонуклідами територіях, то її молоко і м'ясо містять підвищені кількості цезію-137 і стронцію-90 і є небезпечними для здоров'я.

Що робити?

Володимир Розуменко, онкохірург:

- Канцерогени оточують нас всюди, але захиститися від них можна. Головне правило - помірність. Не зловживайте копченим, смаженим, шпротами, ковбасами. Дуже небезпечно вживати продукти з ГМО - це можуть бути і овочі, і фрукти, які не псуються, і генетично перетворена соя. А сою додають в усі ковбаси, сосиски - намагайтеся купувати їх поменше. Найкраще їсти клітковину, яка ефективно виводить шлаки і сприятливо діє на організм. Овочі - бажано вирощені будинку. І, звичайно ж, не переїдайте: це призводить до застою в кишечнику, через що виробляються шкідливі токсини. Намагайтеся вживати білки, вуглеводи і жири окремо.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю