Усі новини

Як не поправитися на роботі?

Як не поправитися на роботі?

Здоровий вага - це вага, при якому людина добре себе почуває і у нього достатньо енергії, щоб працювати і відпочивати протягом дня

Здоровий вага - це вага, при якому людина добре себе почуває і у нього достатньо енергії, щоб працювати і відпочивати протягом дня.

На превеликий жаль, сучасна культура нав'язує нам параметри краси, які назвати здоровими. Більш того, людина, яка важить більше норми, цілком може бути здоровим, якщо він правильно харчується і регулярно займається спортом, в той час як худі люди, що не займаються спортом і харчуються неправильно, бувають здорові. Тому дуже важливо не оглядатися на навколишніх, а визначити для себе здорову вагу, який дозволить вести активний спосіб життя саме вам. У цих умовах правильне харчування є одним з факторів здоров'я. Необхідно чітко визначити для себе, що правильне харчування - це не тимчасова дієта, а спосіб життя, якого доведеться дотримуватися завжди. Його зміст полягає в комбінуванні невеликої кількості тваринних жирів із зерновими культурами, овочами, фруктами і рослинними жирами.

Зайва вага може бути викликаний різними причинами, одна з яких - комбінація сидячого способу життя і неправильно харчування, що дуже часто зустрічається в офісних співробітників, програмістів, а також усіх тих, більшу частину робочого часу проводить за столом. При цьому напружений графік роботи не залишає можливості харчуватися правильно - на обід часто не вистачає часу, і про нього або взагалі забувають, або перехоплюють що-небудь на швидку руку. Це неправильно і може призвести до серйозних наслідків. Головне правило, яке допоможе не поправитися - не пропускати обід і не замінювати його бутербродом або чашкою кави. Від їжі швидкого приготування, настільки активно рекламованої сьогодні - супів, пюре, вермішелі, які досить залити окропом - теж краще відмовитися. Оптимальним варіантом буде або повноцінний обід в їдальні або кафе або їжа, взята із собою на роботу і розігріта в мікрохвильовій печі. При цьому перший варіант є оптимальним. Так само слід пам'ятати, що обід на роботі повинен містити не менше 35% добової калорійності, тому він не повинен замінятися легким перекусом.

По можливості слід харчуватися в один і той же час - тоді організм автоматично буде виробляти необхідні для травлення компоненти до певних годинах. Якщо до обіду ще далеко, а голод дався взнаки - не терпіть, з'їжте яблуко або банан, випийте йогурту - це дозволить втамувати апетит і не перевантажить організм. Не варто "забивати" почуття голоду чаєм, кавою або мінералкою - вони лише розбавляють шлунковий сік, і цей самообман може негативно позначитися на травленні. На роботі, та й взагалі, варто відмовитися від бутербродів, сухої їжі - саме вони є основною причиною зайвої ваги і порушень травлення. Краще один раз повноцінно пообідати, ніж кілька разів перекусити на ходу. Якщо є можливість, після обіду не приступайте відразу до роботи, а прогуляйтеся на свіжому повітрі або просто відпочиньте - це дозволить їжі краще засвоїтися.

Культура харчування на роботі нічим не повинна відрізнятися від харчування вдома. Основу обіду повинні складати овочі та фрукти, доповнені м'ясом або рибою. Ідеальним варіантом будуть легкі салати, заправлені оливковою олією і невеликий шматочок нежирного м'яса. При цьому обіду потрібно приділяти достатньо часу - він повинен тривати не менше 40 хвилин, тому що їсти треба не поспішаючи і ретельно пережовуючи їжу. При жуванні відбувається не тільки її механічне подрібнення, але і часткове розщеплення вуглеводів і деяких білків - отже, перекушування на ходу може бути навіть небезпечно для травлення . Та й почуття насичення при повільному темпі з'являється набагато швидше - таким чином, ви зможете уникнути переїдання.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю