» » » Як '' пережити '' свята і при цьому залишитися в формі?
Усі новини

Як '' пережити '' свята і при цьому залишитися в формі?

Як '' пережити '' свята і при цьому залишитися в формі?

Свята - це справжнє випробування для нашого організму. Для того щоб завжди залишатися у формі, рекомендуємо скористатися порадами
Свята - це справжнє випробування для нашого організму. Часто багато з'ївши і випивши, люди відчувають себе після них зовсім відпочили, а навпаки втомленими. Дуже нелегко буває відмовити собі в чомусь смачне під час свят, а коли їх ціла низка - існує велика спокуса ні в чому собі не відмовляти в плані їжі. А потім доводиться мати справу із зайвими кілограмами.

Для того щоб завжди залишатися у формі, рекомендуємо скористатися наступними порадами:

1. Якщо ви спочатку знаєте, що з настанням свят вас чекають всілякі вечірки, посиденьки з друзями і знайомими, готуйтеся до них. Так якщо має бути щільна вечеря, вранці рекомендується пити соки, в обід лише суп, а перед вечерею з'їсти легкий овочевий салат. Ні в якому разі не вирушайте на вечерю голодними , Так ви не утримаєтеся ні від чого.

2. Не прагніть на святах спробувати абсолютно все , Щоб потім з чистою совістю піти додому. Якщо ж хочеться спробувати все, тоді тільки в дуже невеликих кількостях! Намагайтеся обмежувати себе в висококалорійної, жирної їжі, віддавайте перевагу морепродуктів і птиці, а також овочів.

3. Уникайте заходів з багатим шведським столом, оскільки завжди виникає спокуса побільше покласти всього на тарілку, а потім якомога швидше все з'їсти (щоб ще раз встигнути наповнити тарілку чимось смачним, що дуже скоро може розійтися). Варто також уникати таких вечірок, де друзі, піклуючись про нас, самі накладають повні тарілки тим, хто сидить поруч з ними (що також нас зобов'язує спустошити ці тарілки). Намагайтеся більше налягати на нежирні бульйони, їжу, багату клітковиною (фруктові та овочеві салати).

4. Їжте з розумом. Не варто тягнутися за солоними горіхами або чіпсами. Перш ніж з'їсти цю їжу, подумайте, а чи варто через неї набирати зайву вагу і шкодити своєму здоров'ю?

5. Будьте помірковані в спиртних напоях , Більшість з яких висококалорійні. Намагайтеся уникати спиртних напоїв, що містять молоко, вершки або сік, оскільки в них міститься великий відсоток цукру.

6. У період свят не переставайте займатися фізичними вправами - ходите в тренажерний зал, бігайте. По-перше, спорт допоможе позбавитися від зайвої ваги, по-друге, він знижує стрес, а, по-третє, заряджає нас енергією. Якщо вже давно не займалися спортом, почніть з найпростішого - піднімайтеся і спускайтеся по сходах пішки, не використовуючи ліфт, в гарну погоду проходите одну зупинку до роботи пішки. Цілком доречно будуть і водні види спорту.

7. Пам'ятайте про те, що основна мета свят - це веселитися, піднімаючи собі і іншим настрій, а не наїдатися і напиватися.

Свята - це час для зустрічі з близькими, друзями і знайомими, час для спілкування з ними. Щоб нам запам'яталися не зайві кілограми і почуття переїдання під час свят, слід у всьому знати міру.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю