» » » Фарбуємо яйця на Великдень продуктами з холодильника
Усі новини

Фарбуємо яйця на Великдень продуктами з холодильника

Фарбуємо яйця на Великдень продуктами з холодильника

Необхідні барвники знайдуться і у тебе в будинку, в крайньому випадку, все можна прикупити в найближчому магазині
Традиційно щороку на Великдень дорослі і діти обмінюються різнокольоровими атрибутами свята - Великодніми яйцями. Оригінальна писанка або крашанка може стати відмінним пасхальним подарунок друзям і близьким. Тому сьогодні ти дізнаєшся, як фарбувати яйця натуральними барвниками , А також, як робити на них оригінальні візерунки.
Пофарбувати яйця буквально в усі кольори веселки цілком реально і без застосування хімічних і таких шкідливих для людського організму барвників. Адже ти ж за здоровий спосіб життя? Необхідні барвники знайдуться і у тебе в будинку, в крайньому випадку, все можна прикупити в найближчому магазині.
Дотримуючись церковних традицій, фарбувати яйця потрібно в Чистий четвер. В цей день також прийнято купатися, стригтися і прибирати в будинку.
Читай по темі: Світле свято Великодня
Фарбуємо яйця - корисні поради
1. Заздалегідь дістань яйця з холодильника, щоб вони знайшли кімнатну температуру. Також щоб в процесі варіння вони не лопнули, потрібно додати у воду дві столові ложки солі.
2. Для того щоб фарба лягала рівномірно, яйця необхідно ретельно вимити і протерти спиртом.
3. Якщо хочеш, щоб твої яйця блищали :), після фарбування акуратно протри їх насухо серветкою і натри рослинним маслом.
Фарбуємо яйця на Великдень продуктами з холодильника

Ніякої хімії - фарбуємо яйця продуктами з холодильника
Щоб довго і нудно не розписувалися рецептуру фарбування яєць натуральними барвниками, ми склали зручну інфографіку, яка розповість тобі, як і чим фарбувати яйця, а також поділимося декількома способи проявити фантазію, прикрасивши яйця оригінальними візерунками.

А якщо ти прихильник зовсім вже оригінального жанру, то всі вищеописані маніпуляції можеш зробити з перепелиними яйцями. Цим ти точно здивуєш друзів і близьких!
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю