» » » Вертіння риба: готуємо шашлик з риби
Усі новини

Вертіння риба: готуємо шашлик з риби

Вертіння риба: готуємо шашлик з риби

Рибний шашлик - страва нетрадиційне, але від цього не менш смачне. Риба з димком - мрія будь-якого гурмана
Зроби диво - нагодуй натовп голодних друзів двома рибами!

Рибний шашлик - страва нетрадиційне, але від цього не менш смачне. Риба з димком - мрія будь-якого гурмана.

Рибне асорті

Для цього шашличка, як і для м'ясного, буде потрібно свіжий продукт, в даному випадку риба. Рибний шашлик легший, ніж м'ясний, і не такий жирний, він добре засвоюється організмом.

За рахунок правильного маринаду (Зазвичай в ньому присутні шматочки лимона або лимонний сік, чорний перець, кінза) і підбору спецій рибі можна додати неповторний смак. Для шашлику ідеально підходить осетрина. Не менш смачна страва вийде, якщо запекти на вогні білугу, лосося, форель, сьомгу, тріску або тунця. Можна не зупинятися на чомусь одному, а зробити рибне асорті, розбавляючи його морепродуктами.

Вертіння риба

Велику рибу ставлять на вогонь на рожні або на решітці, маленьку сміливо можна насаджувати на шампури. Якщо ви вирішили обробити рибу - краще за все не надто великими шматочками завдовжки в чотири-п'ять сантиметрів. Вийде смачно, якщо рибу чергувати цибулею, порізаною кільцями, скибочками солодкого перцю і помідорами-чері.

Суху дрібну рибку краще обернути фольгою, щоб не зробити з неї "сухарі". Повністю очищена від луски рибка відрізняється досить ніжною шкірою, в яку глибокого врізається решітка. Щоб позбавити рибу від цього "випробування", на решітку можна покласти шар фольги або поставити рибу на вогонь безпосередньо в листі.

Смажиться риба від восьми до десяти хвилин. Її безперервно перевертають з одного боку на інший і збризкують оливковим маслом, лимонним соком або вином, щоб шашлик вийшов соковитіше.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю