» » » Як швидко і легко прокидатися вранці: повний гід
Усі новини

Як швидко і легко прокидатися вранці: повний гід

Як швидко і легко прокидатися вранці: повний гід

Ранні підйоми мало кому припадають до душі. Але ми розповімо, що заважає людям легко і швидко прокидатися і як боротися з цим
Ну хто любить рано вставати? Особливо, щоб йти на роботу або навчання. Так і хочеться пересунути будильник ще на кілька хвилин. Хоча потім доводиться носитися по будинку в метушні, відчуваючи роздратування і сонливість. Якщо це про тебе - пора міняти звички.

Приготуйся, зараз ми розповімо про найвірніших і дієвих способах перетворити ранній підйом в легке і навіть приємне дію.

1. Відклади гаджети перед сном

Світло монітора комп'ютера або екрану смартфона заважає організму виробляти мелатонін - гормон, який відповідає за сон. До того ж від гаджетів сильно напружуються очі. Тому любителі перед сном «посидіти в телефоні» або за ноутбуком засипають довше, відповідно, встають більш неохоче.

2. Сховай будильникМи зовсім не радимо тобі відмовитися від цієї функції, а навпаки - посилити її. Постав на будильник музику голосніше і поклади телефон або годинник в важкодоступне місце. І тоді з ранку тобі доведеться встати з ліжка і зробити пару рухів, щоб вимкнути будильник. Після чого вже навряд чи захочеться лягати.

3. Не переїдай ввечері

Їжа теж може стати ворогом сну. Радимо вечеряти не пізніше, ніж за дві години до відходу до сну . В іншому випадку шлунок буде півночі перетравлювати їжу - заснути важче, а сон може бути неспокійним.

4. Створити відповідну обстановку в кімнатіЯкщо в кімнаті занадто жарко, холодно, занадто світло; якщо дратують сторонні звуки, постіль не зручна - заснути непросто. Щоб прокинутися бадьорим, заздалегідь переконайся, що ніякі зовнішні чинники не завадять виспатися.

5. Настрій біологічний годинник

Багато роблять помилку: встаючи на протязі робочого тижня завидна, на вихідних намагаються поспати довше. Режим збивається, і рано встати вранці в понеділок особливо важко. Щоб прокидатися легко і відчувати бадьорість протягом дня, важливо налаштувати біологічний годинник. Для цього потрібно дотримуватися режиму сну. Якщо звикнути щодня лягати і вставати в один і той же час , Через пару тижнів біологічний годинник ідеально налаштуються. Ти будеш швидко засипати і вставати без будильника.

6. Не лягай занадто пізноЛягає спати раніше - справжнє мистецтво, яким сучасній людині опанувати непросто. Стільки всього хочеться зробити ввечері: поговорити з друзями, погортати новинну стрічку, пограти в ігри, подивитися кіно. І так час сну відкладається, а до дзвінка будильника залишається все менше і менше часу. Людині потрібно 8 годин сну , Якщо проспати менше - прокинутися вже складніше. Враховуй це, вирішуючи, коли лягти спати. Намагайся всипати до 11-12 години вечора.

7. Не відтягуй підйом

Якщо попереду багато справ, відтягувати підйом, переводячи будильник на пару хвилин чиряк - марна затія. Бадьоріше ти себе не відчуєш. Швидше, навпаки, якщо після різкого пробудження дати організму можливість розслабитися і задрімати, наступне пробудження дасться складніше. Якщо немає сил відразу встати з ліжка, потягнися, злегка помасажуйте голову, випий склянку води, який можна завчасно залишити поруч, продумай плани на день. Відразу «запусти» організм, не даючи йому розслабитися.

8. Зроби ранок приємнимЯкщо ненавидиш процес ранкових зборів, спробуй зробити його приємнішим для себе. Завжди можна викроїти півгодини або встати раніше, щоб спокійно випити чашку чаю або кави за цікавою книгою або серією улюбленого серіалу. Або зробити зарядку , Підбадьоритися і отримати заряд енергії. Знайди якесь просте заняття, яке піднімає настрій, і присвячуй йому частину обов'язкової ранкової рутини. Знаючи, що попереду чекає улюблене заняття, вставати легше.

А що заважає тобі прокидатися вранці? Як ти борешся з цим? Поділися в коментарях!
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю