Усі новини

7 причин кинути пити вже сьогодні

7 причин кинути пити вже сьогодні

У той момент, коли людина вирішує кинути таку шкідливу звичку як вживання алкоголю, чудовою мотивацією для нього послужить інформація про самих позитивних моментах відмови від спиртного
Алкоголь може піднімати настрій і приносити задоволення, але може і підкинути зайвих проблем. Якщо тобі здається, що останнім часом келих вина ввечері або пляшка пива на вихідних стали приносити більше дискомфорту, ніж користі, є сенс постаратися відмовитися від вживання алкоголю.

Ось тобі цілих 6 причин, чому варто почати вже з сьогоднішнього дня.

1. Будеш здоровіше

Алкоголь, особливо в великих кількостях, вкрай негативно впливає на організм. Крім інших впливів він ще може стати причиною розвитку раку, як показують дослідження. Відмова від спиртного знизить ризик виникнення одних захворювань, а інших і зовсім зведе нанівець.

2. Почнеш економити

Зізнайся, непросто іноді обмежитися всього одним келихом хорошого вина. Алкоголь коштує недешево, і чим виборчі твої смаки, тим більше грошей в місяць ти на нього витрачаєш. Але ж якщо відмовитися від цієї статті витрат, з часом можна накопичити причину суму на щось, про що ти давно мріяв.

3. Чи станеш краще спати

Доведено, якщо вживати спиртне у вечірній час, в мозку буде зростати число альфа-хвиль. Подібний стан спостерігається тоді, коли людина відпочиває, але ще не спить. А значить якість сну після кількох келихів знижується. Без алкоголю ти будеш спати міцніше, та й в цілому мозок буде працювати краще, концентрація уваги підвищиться, а настрій буде набагато краще.

4. Перестанеш переїдати

Напевно ти помічав, як швидко зникають страви і закуски під час гучного застілля з випивкою. А все тому, що алкоголь підвищує нашу чутливість до запахів і змушує з'їдати більше їжі на цілих 30%. Відповідно, якщо вечеря пройде без алкоголю, ти з'їси менше, і відчуття переїдання не буде.

5. Скинеш вага

Якщо ти перестанеш передати, то швидше почнеш худнути. Крім того спиртне саме по собі досить калорійно. У келиху «Маргарити», наприклад, 300 з гаком калорій.

6. поліпшити стан шкіри

Алкоголь - одна з причин втрати шкірою вологи, адже він відноситься до діуретиків. Вживання алкогольних напоїв змушує відвідувати туалет набагато частіше. Звідси тьмяний колір шкіри, висипання, втрата еластичності. Навіть тиждень без спиртного принесе помітний результат: шкіра стане подтянутее, свіже.

7. Жити стане цікавіше

Дуже часто люди, які потрапляють в пастку алкоголю, стають зосереджені на проведенні часу тільки в компанії з алкоголем. Вони не уявляють, як можна розважатися, веселитися і навіть просто спілкуватися без вживання алкогольних напоїв. Також часто вживають люди не цікавляться нічим новим, не мають хобі і не дуже люблять подорожувати. Відмовившись від цієї шкідливої ​​звички, ти по-новому подивишся на світ, спілкування з людьми, веселощі, а на зекономлені гроші можна відправитися в подорож.


А чому для тебе актуально відмовитися від алкоголю? Поділися в коментарях, яка з перерахованих тут причин здається тобі найважливішою і чому?
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю