» » » Кілька способів, які допоможуть відчути себе дійсно щасливим
Усі новини

Кілька способів, які допоможуть відчути себе дійсно щасливим

Кілька способів, які допоможуть відчути себе дійсно щасливим

Щоб підвищити рівень гормону щастя і відчути себе щасливим, потрібно виконувати прості поради і рекомендації, про які ми і розповімо в цій статті
Відчуття впевненості в собі, прилив сил і енергії, щастя - це все хімічні процеси, що відбуваються в нашому мозку. Ми пропонуємо тобі ряд корисних і слушних порад, щоб підвищити рівень серотоніну і відчути себе щасливим.

Регулярно поповнюй свій організм вітамінами B6 і B12

Вчені в результаті дослідження довели, що вітаміни допомагають позбутися від нервових розладів, стресу і депресії. Це пояснюється тим, що вітаміни впливають на кількість серотоніну в організмі людини. Серотонін, як відомо - це гормон щастя, який необхідний людині для його душевної рівноваги. Вітаміни В6 і В12 у великій кількості містяться в таких продуктах: печінка, нирки, жирні сорти риби (тунець, скумбрія, сардина, сьомга, лосось), волоські і кедрові горіхи, м'ясо курки.


Не забувай про цукор

Не можна повністю ігнорувати цукор. Всім відомо, що цукор - це глюкоза, яка необхідна для синтезу серотоніну. Вона сприяє викиду інсуліну, який потім запускає виробництво серотоніну. Тому, якщо у тебе виникло бажання з'їсти щось солодке - не відмовляй собі в цьому задоволенні. Адже така потреба говорить про брак в організмі необхідного гормону. Але не обов'язково об'їдатися цукерками, щоб заповнити нестачу глюкози в організмі - вживай мед, фініки, банани, виноград, ягоди, морква, злаки і капусту - всі ці продукти багаті глюкозою.

Більше бувай на вулиці в денний час

Денне світло змушує мозок більше виробляти серотонін. У зв'язку з цим медики рекомендують щоденні 15-20 хвилинні прогулянки на свіжому повітрі.


Пам'ятай про користь білків для організму

Білки багаті триптофаном - це амінокислота, яка бере участь в синтезі серотоніну. Дефіцит триптофану в організмі гальмує вироблення серотоніну. В результаті людина відчуває себе пригніченою, у нього з'являється безсоння. Рекомендована медиками добова норма білка для дорослих 15 грама на 1 кілограм ваги. Триптофан міститься в сої, сирі, молоці, грибах, жирній рибі, курячому і індичих м'ясі, сирі, горіхах і вівсянці.

Регулярно проходь сеанси масажу

Після масажу в організмі людини скорочується рівень кортизолу. А кортизол - це гормон стресу. Він блокує синтез серотоніну. Зі зменшенням кортизолу збільшується кількість серотоніну. Фахівці прийшли до висновку, що масаж в скорочує рівень кортизолу приблизно на 30%. Тому не забувай два рази на рік проходити сеанси масажу.


Розслаблюйся за допомогою медитації

Коли організм людини піддається стресу, він не в змозі виробляти серотонін. Дослідження підтверджують, що медитація - це прекрасний спосіб позбутися від нервового напруження і стресу. Коли людина медитує, все тіло і нервова система розслабляються, що допомагає організму виробляти серотонін.

Приділяйте увагу спорту

В результаті досліджень вчені прийшли до висновку, що під час занять спортом в організмі людини виробляється триптофан. Навіть якщо ти вже закінчив спортивну тренування, рівень триптофану в організмі залишається досить високим. Це і пояснює гарний настрій після спортивних занять.


Веди активно-позитивний образ життя

Вчені та психологи переконані, що усвідомлене позитивний настрій сприяє зростанню рівня гормону щастя. Фахівці заявляють, що для того щоб відчути себе щасливіше, досить спілкування по мобільному телефону, виїхати на природу, послухати приємну музику, почитати позитивну літературу. Головне, постаратися не зациклюватися на проблемах, що виникають, а думати про те, як їх можна вирішити.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю