» » » 6 причин появи сивини, які не варто ігнорувати
Усі новини

6 причин появи сивини, які не варто ігнорувати

6 причин появи сивини, які не варто ігнорувати

Якщо сиве волосся з'явилися у молодої людини, якій ще немає 30-ти років, то це говорить про те, що в організмі відбуваються зміни не в кращу сторону. І на такі зміни необхідно звернути увагу
Поява сивини - це природний біологічний процес, пов'язаний з віковими змінами в організмі. І ставлення до неї у кожної людини різний. Одні ставляться до появи сивого волосся спокійно, не реагуючи на них. Інші, побачивши сиве волосся, намагаються будь-яким чином їх позбутися (підстригти, видалити, підфарбувати).

Однак, якщо сиве волосся з'явилися у молодої людини, якій ще немає 30-ти років, то це говорить про те, що в організмі відбуваються зміни не в кращу сторону.

Медики назвали ряд причин появи сивого волосся. А також звернули увагу на те, чому не рекомендується ігнорувати ці фактори появи сивини.

Проблеми з серцем і судинами

Фахівці прийшли до висновку, що рання поява сивого волосся у чоловіків може бути пов'язано з порушенням в роботі серцево-судинної системи. І поява сивини може свідчити про початок ішемічної хвороби серця, яка на початковій стадії ніяк себе не проявляє. Багато сивіючі чоловіки не поспішають здатися кардіолога. Але регулярне обстеження у фахівця просто необхідно. Це дозволить в подальшому уникнути безлічі проблем зі здоров'ям.


Дефіцит вітаміну D3 і B12

Відомо, що вітаміни D3 і B12 сприяють утворенню в організмі меланіну - це речовина необхідно для фарбування волосся і шкіри. Якщо в організмі недостатньо цих цінних вітамінів, то відбувається втрата меланіну, а отже, з'являються сиве волосся. Фахівці радять переглянути свій раціон харчування. Необхідно перейти на збалансовану дієту - це допоможе на якийсь час вирішити проблему з сивиною. Велике вмісту вітаміну D3 в молоці і молочних продуктах, морепродуктах і жирних сортах риби (лосось, тунець, сардини, палтус, оселедець, скумбрія), крупах (особеннно в овсянні крупі). Що стосується вітаміну В12 то найбільше він міститься в продуктах тваринного походження, а саме: печінка, нирки, а також в селезінці, м'язах.


Зайва перекис в організмі

Як правило, у людей, які ще не мали справи із сивиною, волосяні фолікули виробляють мінімальну кількість перекису. Однак, коли відбувається збій у виробленні перекису, вона починає знебарвлювати волосся. При подібному явищі використовується УФ-активована суміш, яка також з успіхом застосовується при порушенні пігментації шкіри.


Тютюнопаління

Вчені прийшли до висновку, що завзяті курці сивіють частіше і раніше, ніж ті, хто не мають цієї згубної звички. Тому, якщо ти надмірно захоплюєшся курінням, то не дивуйся ранньому виявленню сивого волосся. Вчасно розлучившись з сигаретою, можна значно сповільнити процес посивіння. До того ж куріння негативно впливає на серцево-судинну систему, потенцію і репродуктивну функцію людини.


Стреси

Вчені провели експеримент, який довів, що пережитий стрес і сильний викид адреналіну можуть викликати структурні зміни клітин ДНК людини. Відбувається руйнування ДНК і волосся позбавляються пігменту. Тому наслідки стресу не тільки негативно впливають на загальний стан здоров'я, але є причиною появи сивини.


Генетика

Ранні сиве волосся можуть бути причиною, пов'язаної не тільки зі здоров'ям. Вся справа може бути і в природних особливостях організму. На появу ранньої сивини часто впливає спадковість. Якщо у кого-то з батьків в молодому віці вже з'явилися сиве волосся, то їх діти також можуть помітити у себе ранню сивину. Фахівці в результаті тривалої роботи виявили гени, які відповідають за появу сивого волосся у молоді і можуть передаватися у спадок. У цьому випадку проблему появи сивого волосся вирішити неможливо.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю