Усі новини

Яка найкраща поза для сну?

Яка найкраща поза для сну?

Під час сну людина повертається і змінює положення свого тіла. Однак більшу частину сну він проводить в певній позі. Фахівці рекомендують вибрати такий стан сну, щоб зранку прокинутися бадьорим і відпочив.
Близько третини всього свого життя людина витрачає на сон. Він є показником загального стану людського організму. Протягом сну весь організм відпочиває, відновлюється, м'язи розслабляються, дихання сповільнюється і відключається свідомість. Але для того щоб організм повністю відпочив і відновив свої сили - необхідно спати правильно.

Відомо, що ніхто не спить всю ніч в одній позі. Під час сну людина повертається і змінює положення свого тіла. Однак більшу частину сну він проводить в певній позі. Фахівці рекомендують вибрати такий стан сну, щоб зранку прокидатися бадьорими і відпочили.

Пропонуємо тобі перелік позицій для сну, а також розповімо про їх плюси і мінуси.

Сон на животіНеобхідно пам'ятати, що неправильне положення під час сну може нанести шкоду здоров'ю. Щоб зрозуміти, яка позиція уві сні найоптимальніша для тебе - прокинувшись, оціни свої статки. Якщо твоє самопочуття хороше і ти виспався, то старайся спати саме на цьому боці.

Крім правильної пози уві сні, потрібно з розумом підійти до вибору матраца і подушки. Адже ці атрибути - найважливіші в нашому нічному відпочинку. І вже доведено, що для повноцінного і здорового сну людині необхідно спати на ортопедичному матраці і ортопедичної подушці.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю