» » » Топ-7 помилок, які щодня підривають наше здоров'я
Усі новини

Топ-7 помилок, які щодня підривають наше здоров'я

Топ-7 помилок, які щодня підривають наше здоров'я

Експерти вибрали найпоширеніші звички, що здаються нам нешкідливими лише на перший погляд
Кожен день мільярди людей допускають в своєму повсякденному житті одні й ті ж помилки, які самим негативним чином впливають на стан їх здоров'я.

Експерти вибрали найпоширеніші звички, що здаються нам нешкідливими лише на перший погляд.

1. Медичні працівники всіляко не рекомендують прокидатися вранці з будильником, який заведено на повтор через рівні часові проміжки. Таким чином людина багато разів перериває цикл сну, що може привести до проблем з нервовою системою.

2. Відразу ж після пробудження потрібно обов'язково відкривати штори , Впускаючи в приміщення якомога більше денного світла. Особливу користь така маніпуляція приносить в зимовий час, коли дефіцит світла провокує розвиток депресії, набір зайвої ваги та інші проблеми зі здоров'ям.3. У зимовий час також необхідно використовувати сонцезахисний крем . Насправді, використовувати його необхідно круглий рік: ультрафіолет проникає в шкіру навіть в осінньо-зимовий сезон, легко проходячи через автомобільне скло і вікна твого офісу. І якщо шкіра не захищена, вона не тільки старіє швидше, але ще і наражається на ризик розвитку онкозахворювань.

4. Міські жителі, які водять автомобіль з відкритими вікнами, піддають свій організм величезної небезпеки. Ті, хто регулярно дихають забрудненим повітрям мегаполісу, часто мають схильність до онкології, серцево-судинних захворювань і інших небезпечних хвороб.

5. Не можна використовувати для чищення зубів дуже жорстку щітку і не рекомендується здійснювати при цьому занадто енергійні рухи. Все це руйнує зубну емаль, провокуючи розвиток карієсу. Плюс до всього, важливо підтримувати в роті кислотний баланс: після кожного прийому їжі вичікуй мінімум 30 хвилин, і тільки потім вирушай чистити зуби.6. Дієтичні напої з нульовою калорійністю слід повністю викреслити зі свого раціону - вони приносять організму такої ж шкоди, як і напої зі штучними підсолоджувачами. Для вгамування спраги експерти рекомендують вживати чисту воду з додаванням свіжих фруктових соків - це єдина корисна альтернатива.

7. Існує міф, що спорт вечорами шкідливий, так як заважає заснути. Насправді ж медичні працівники рекомендують займатися фізичними вправами в будь-який час доби : Таке навантаження істотно розслабляє організм і сприяє ще більш міцному сну.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю