Усі новини

4 міфу про сонячному засмагу

4 міфу про сонячному засмагу

До прийняття сонячних ванн потрібно підходити з усією серйозністю. Дізнайся про чотирьох головних міфах про сонце і засмагу Довгоочікуване літо Люди вже повним ходом загоряють, купаються і відпочивають на пляжах. Що може бути приємніше, ніж полежати на теплому пісочку, зануритися в прохолодну воду водойми, а потім поніжитися під сонцем? Але немає так вже все безневинно в цій картині. Сонячні промені можуть принести величезну шкоду твоєму здоров'ю. Тому до прийняття сонячних ванн потрібно підходити з усією серйозністю. Ми розповімо тобі про чотирьох головних міфах про сонце і засмагу.
Міф №1: засмаглій шкірі не страшно сонце
Це помилкова думка. Засмага - це захисна реакція шкіри на сонячні промені, відповідно, засмага не може бути корисним. І навіть порядком засмагла шкіра може згоріти на сонці. Тому, пам'ятай: чим більше ти загоряєш, тим більше піддаєш свою шкіру шкідливому впливу сонячних променів, а це загрожує не тільки передчасним старінням шкіри, але і таким страшним захворюванням, як рак.
Міф №2: Згоріти можна тільки під прямими сонячними променями і тільки в ясну погоду
Знову невірно! Насправді сонце справляє негативний вплив на шкіру не тільки прямими, але і непрямими променями. Тому, навіть якщо ти їдеш в автомобілі з тонованими стеклами - тобі не вдасться уникнути шкідливої ​​сонячної дії. А в хмарний день поверхні Землі досягає близько 40% сонячного випромінювання, і наносять тобі шкода. Ось тому шанси обгоріти в хмарний день також дуже великі.
Читай також: Правила гарної засмаги Міф №3: Сонцезахисні засоби повністю захищають шкіру від шкідливого сонця
Зовсім не так. Запам'ятай, що жоден крем не здатний вловити 100% UV-випромінювання і повністю захистити твою шкіру. Вибираючи сонцезахисний крем, віддай перевагу засобам, які забезпечують захист одночасно від ультрафіолетових променів А і В. Також старайся користуватися кремом з високим ступенем захисту. Сонцезахисні засоби захищають твою шкіру тільки перші 2 години, тому не забувай періодично заново наносити крем на шкіру.
Міф №4: Сонцезахисні креми провокують дефіцит вітаміну D
Дуже спірно. У науковому світі цієї думки немає стовідсоткового підтвердження або спростування. Людина отримує достатню дозу вітаміну D ще у весняній період. Але якщо тобі все-таки здається, що твоєму організму не вистачає цього вітаміну, то його в достатку знаходиться в таких продуктах і напоях: курячі яйця, лосось, оселедець, сардини, тунець, форель, печінка тварин і риб, коров'яче молоко, апельсиновий сік .
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю