Усі новини

Вправи для поліпшення слуху

Вправи для поліпшення слуху

Як тут зберегти слух, коли навколо сабвуфери, матюгальники і вувузели? Від такого шуму хочеться поїхати куди-небудь в глухе село. І там ночі безперервно виконувати корисні вправи для відновлення слуху Як тут зберегти слух, коли навколо сабвуфери, матюгальники і вувузели? Від такого шуму хочеться поїхати куди-небудь в глухе село. І там ночі безперервно виконувати корисні вправи для відновлення слуху.
Вправи для слуху 1. "Жодної перешкоди на лінії!"
Навіщо це: Щоб навчитися необхідної речі - виокремлювати з потоків звуку той, який вам потрібен.
Техніка: Обзаведіться двома звуковідтворюючими пристроями (підійдуть, наприклад, стереосистема і стільниковий телефон з динаміком) і приятелем, якому нема чим зайнятися. Тепер включите систему і розмовляйте з приятелем під час прослуховування музики, не підвищуючи голосу (можна по телефону). Ускладните завдання - увімкніть друге джерело музики і продовжуйте розмовляти. Далі дивіться самі - якщо це дуже просто для вас, можете завести разом пожежну сигналізацію, радіовузол і все пластинки на дедушкином патефоні.
Вправи для слуху 2. "Іди на поклик"
Навіщо це: Щоб загострити слух і заодно прокачати навички орієнтування в просторі.
Техніка: Візьміть приятеля з попередньої вправи і змусьте його грати на чому-небудь галасливому (підійде труба або та ж вувузела). Тепер нехай він відійде в інший кут кімнати, пограє на трубі пару секунд, а ви закрийте очі і спробуйте знайти його по звуку.
Вправи для слуху 3. "Чую дзвін і знаю, де він"
Навіщо це: Ви сприймаєте звуки за допомогою свого мозку. Коли звук досягає барабанної перетинки, в мозок відправляється сигнал, який розпізнається і фіксується. Зворотній зв'язок теж працює - якщо ви зможете виділити якийсь певний звук із загального шуму, це посилить концентрацію мозку на ньому.
Техніка: Все дуже просто. Сидячи в кріслі, закрийте очі і зафіксуйте все звуки, які ви в даний момент чуєте (капання води, муркотіння кота, сатанинський хеві-метал за стіною в сусіда). Наступний крок - визначити, звідки виходить якийсь звук і проговорити це про себе. Все трохи складніше, ніж здається на перший погляд - в звуковий какофонії легко втратити думка.
Інші вправи для слуху
Хочете розвивати слухову активність мозку і далі? Та легко. Ось ще чотири варіанти вправ для слуху, вибирайте будь-:
• навчитеся грати на музичному інструменті (підійде навіть скляний трикутник);
• розгадуйте кросворди, вирішуйте судоку, збирайте пазли, частіше беріть в руки кубик Рубика;
• купите підручник з алгебри за дев'ятий клас і вирішуйте завдання звідти (зрозуміло, не користуючись калькулятором);
• освойте нове хобі, яке передбачає будь-яку механічну роботу руками - наприклад, в'язання (тільки нікому не кажіть!).
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю