» » » 5 дієвих способів підвищити імунітет
Усі новини

5 дієвих способів підвищити імунітет

5 дієвих способів підвищити імунітет

Зовсім не обов'язково бігти в аптеку за лікарськими препаратами. Для підвищення захисних сил твого організму є дієві натуральні способи
Зовсім не обов'язково бігти в аптеку за лікарськими препаратами, які дають обіцянки підвищити твій імунітет, і часто це виявляється марно. Для підвищення захисних сил твого організму є дієві натуральні способи

1. Зменш рівень стресу. Хоча стрес може бути і позитивним, і це є свого роду тренуванням і підготовкою до випробувань, але постійний і надмірний потік стресу може завдати великої шкоди твоєму здоров'ю. Вчені медики стверджують, що стрес слабшає імунну систему і організм стає беззахисним перед хворобами. Тобі варто навчитися розслаблятися, а також займатися тими речами, які тобі подобаються і благотворно впливають на нервову систему.

2. Насолоджуйся регулярним сексом.
Запам'ятай, секс не тільки розслабляє і приносить масу задоволення, але ще і підвищує імунітет. Дослідження довели, що регулярне статеве життя (і бажано, з постійним партнером) - це запорука міцного здоров'я. А останнім проведене дослідження взялося розглянути зв'язок між здоров'ям людей середнього віку і старше і сексуальною активністю. Вчені прийшли до висновку, що люлі, які ведуть регулярне статеве життя, мають рівень загального стану здоров'я набагато вище, ніж ті, хто сексом займаються рідше.

3. Смійся і радій.
Вчені спробували встановити зв'язок між захисними функціями організму і сміхом. Виявилося, що ті люди, які щиро сміялися під час перегляду мультфільмів, демонстрували підвищення імунних функції.

4. Веди активний спосіб життя.
Регулярна зарядка і заняття спортом чудово тренують серце і витривалість, а також підвищують захисні функції і імунітет. Не забувай кожен день хоча б по 15 хвилин виконувати фізичні навантаження, а в ідеалі проводити годинні тренування три рази в тиждень.

5. Заведи домашнього улюбленця. Виявляється, зовсім не дарма собак прийнято називати «другом людини». Адже вони, а також інші домашні вихованці, дарують людині радість спілкування, змушують не сидіти на місці і виконувати фізичні вправи, тим самим покращуючи наше здоров'я. Було доведено, що у господарів домашніх тварин знижується до норми артеріальний тиск, стабілізується рівень холестерину, поліпшується сердечне здоров'я і здоров'я судин.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю