» » » 5 продуктів, які підвищують холестерин
Усі новини

5 продуктів, які підвищують холестерин

5 продуктів, які підвищують холестерин

Навіть якщо у вас немає спадкової схильності до серцево-судинних захворювань, їх можна дістати, харчуючись «абияк» Навіть якщо у вас немає спадкової схильності до серцево-судинних захворювань, їх можна дістати, харчуючись «абияк». Здорове харчування вкрай важливо для здоров'я серця і судин.

Холестерин в крові не піднімається за ніч - це відбувається поступово. Причиною цього є те, що ви їсте. Перегляньте свій раціон. І виключіть з нього 5 головних ворогів судин - блюд, що підвищують холестерин:

1. Фарш з м'яса індички. Це непогана заміна говяжьему фаршу, однак пам'ятайте, що в 80 грамах індичого фаршу все ж міститься 125 грамів жиру.

2 .Сахар, який ви додаєте в їжу і напої. Відповідно до недавніх досліджень, його надмірне вживання підвищує рівень ліпідів в крові. За словами лікарів, з цукром повинно надходити не більше 100 калорій в день (в тому випадку, якщо в день ви споживаєте всього 2000калорій).

3. Картопляне пюре.
Як правило, воно містить велику кількість масла, молока і сметани, що фактично перетворює його в бомбу з насичених жирів.

4. Піца. Всього в одному шматку піци міститься 10 грамів жирів, з них 44 грама насичених жирів. Постарайтеся не є більше одного шматка і замовляти овочеві піци замість пепероні.

5. Попкорн.
У середній порції попкорну, яку можна купити в кінотеатрі, міститься 60 грамів насичених жирів і 1200 калорій. Беріть маленьку порцію або хоча б постарайтеся відмовитися від традиційних добавок до цього снеки - таких, як сир або масло.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю