» » » Чому так важливо мити руки перед їжею?
Усі новини

Чому так важливо мити руки перед їжею?

Чому так важливо мити руки перед їжею?

Як правило, хвороби брудних рук пов'язані з безліччю недуг шлунково-кишкового тракту Як правило, хвороби брудних рук пов'язані з безліччю недуг шлунково-кишкового тракту.

Перш за все небезпечні гострі кишкові інфекції, що передаються елементарним шляхом - через вживання брудними руками їжі, води, продуктів.

Також існують хвороби, які передаються через рот, але вони в меншій мірі схильні до «впливу» брудних рук. Наприклад, сальмонельоз. Людина може сісти за обідній стіл, стерильно вимивши руки, тим самим знищивши всі бактерії, але у нього в тарілці знаходяться заражені сальмонелами продукти, скажімо, сир, сметана, яйця, зварені некруто. Незважаючи на відсутність бактерій на руках, людина заразиться цією інфекцією, і наслідки будуть плачевні
.
Серед хвороб, що передаються через брудні руки, гепатит А, В, дизентерія, черевний тиф. Уявімо картину: ми купили виноград і з'їли одну ягідку, що не помивши її. При цьому чомусь не замислилися, де і як виноградинка зберігалася до цього моменту. Знайома ситуація?
Треба уважно ставитися до приготування будь-яких страв і особливо салатів.

Перед тим як нарізати і з'їсти продукти, ми в кращому випадку моєму їх. А треба б ошпарити окропом помідор або огірочок - це точно врятує від мікробів!

Виявляється


Відомо, що під час масових епідемій велика кількість людей врятувалися від захворювань саме тому, що вчасно і ретельно мили руки. На мікробів ця процедура «справляє незабутнє враження» - якщо їх помістити на чисту шкіру, вони загинуть протягом 10 хвилин.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю