Усі новини

Користь і правила загартовування

Користь і правила загартовування

Кріофіли - це здатність вашого організму існувати при низьких температурах. Деякі спокійнісінько борсаються в ополонці при температурі нижче нуля. І це не потопельники, а "моржі". Ласкаво просимо до клубу! Кріофіли не має нічого спільного з зоофілією і некрофілією. Це здатність вашого організму існувати при низьких температурах. Низьких - означає повільно і вірно наближаються до нуля. Деякі спокійнісінько борсаються в ополонці при температурі нижче нуля. І це не потопельники, а "моржі". Ласкаво просимо до клубу!

Клуб моржів: закаляйся!

Як правило, людей, що бродять навколо ополонці в купальниках, багаторазово показували в радянських фільмах і протиставляли продажному західному спорту, мерзосвітна шоу-бізнесу і звіриним морді капіталізму. І навіть якщо вам естетично неприємний вид життєрадісних 70-річних бабусь в роздільних купальниках, танцюючих на льоду річку-енку, пам'ятайте про те, що "моржування" в загальному і цілому корисна штука.

Знімаємо порчу та вроки

Частота простудних захворювань при цьому знижується в 60 (!) Разів, а інших небезпечних хвороб - в 30. Занурення в крижану воду допомагає вилікувати багато, здавалося б, невиліковні хвороби. Прямуємо за списком: радикуліт, гіпертонія, гіпотонія, туберкульоз легенів, цукровий діабет, хронічні шлунково-кишкові захворювання, запалення статевих органів і, звичайно ж, чоловіче безсилля. Запевняю вас - чоловік, вибрався живим з ополонки, найменше думає про своє безсилля і готовий накинутися на першу-ліпшу панночку, що запропонувала йому вафельний рушник.

Відзначимо і екстремальний фактор, а вірніше - то, що при пірнанні в ополонку у "моржів" відбувається викид в кров адреналіну. А цей гормон, як відомо, знижує больову чутливість, прискорює серцебиття і активізує вироблення тепла. За одну-дві хвилини перебування в ополонці "моржі" не те, щоб не замерзають, а ще й відчувають внутрішній жар. Таким чином ці хлопці загартовують свої міцні організми, тренують імунну систему, терморегуляцію і вчаться позитивно сприймати стрес. Звідси висновок: з "моржів" виходять найкращі менеджери прямих продажів і працівники міліції.

Важливо!

Але не захоплюйтеся. При хронічних захворюваннях з високою температурою, про вступ до клубу "моржів" краще забути. Тепер у вашого організму немає енергоресурсів, які можна було б підвищувати. В такому випадку краще взяти гіпертермічні (високотемпературні) ванни. Крім того, якщо ви будете сидіти в воді по кілька годин, то легко схлопочете переохолодження і наступне за цим задубіння.

Доктор знає все

Якщо все-таки ви побороли в собі злочинну слабкість і прочитали книгу Себастьяна Кнейпа "Моє водолікування" (саме на цей фоліант "моржі" кладуть руку, коли вступають в свій клуб), то спочатку сходіть до лікаря, який огляне вас на предмет хронічних захворювань і педикульозу. Якщо ескулап дасть добро, то сміливо можете починати приймати холодний душ. Кожен день по разу. Це загартовує нерви, ну і допомагає підготуватися до майбутнього занурення.

Перед стрибком в незвідане обов'язково слід розігріти м'язи. Найкраще для цього добре пробігтися 10-15 хвилин. Потім промийте руки, груди, ноги холодною водою і спокійно, налаштувавшись на найпозитивніший позитив, пориньте по шию. Ми не можемо гарантувати, що у вас в цей момент буде позитивний настрій, але якщо уважно вивчати Кнейпа, то можна звернути гори.

Взимку температура води в водоймах не перевищує 4-5 ° С, тому більше 10-15 хвилин в ополонці робити нічого - якщо, звичайно, ви не знайшли там масивний золотий шолом. Закінчивши купання, витріть рушником, розітріть шкіру (рухаючись від кінцівок до грудей), а потім одягніться в сухий одяг і біжіть телефонувати друзям. Вітаємо вас - вступ до клубу моржів закінчилося успіхом. Тепер п'яте січня (день "моржа") - ваше професійне свято.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю