» » » Від чого залежить людське здоров'я?
Усі новини

Від чого залежить людське здоров'я?

Від чого залежить людське здоров'я?

Стан нашого здоров'я залежить від багатьох факторів. Але ми розглянемо основні - це вода, харчування, інфекційні та паразитарні захворювання. Яким чином, три ці фактори впливають на життєдіяльність нашого організму?

Стан нашого здоров'я залежить від багатьох факторів. Але ми розглянемо основні - це вода, харчування, інфекційні та паразитарні захворювання. Яким чином, три ці фактори впливають на життєдіяльність нашого організму?

1. Вода (якість і кількість)

Всім відомо, що ми на 70-80% складаємося з води, а новонароджені на 90%. До старості, цей показник набагато нижче. Старіння організму - це його висихання. Нам потрібно задуматися, що ми п'ємо і в якій кількості? Адже ми складаємося з води, а не з чаю, кави і тим більше, не з солодких газованих напоїв.

Кожен день людина повинна випивати 1.5-2.5 літра води, причому води чистою. Вода не повинна містити шкідливих домішок, вона повинна бути живою, тобто негативно зарядженої. Вода повинна бути слабощелочной, а в наших кранах вода кисла. Та й не тільки в кранах, а й в природних джерелах. Кисле середовище - джерело захворювань в організмі. Природна вода повинна містити мікроелементи, відсутність або знижений вміст яких, веде до певних ускладнень в організмі людини.

Забруднення природних вод різними видами бактерій, загрожує виникненням інфекційних захворювань. А якщо природні водойми містять солі важких металів та інші шкідливі домішки, то це може викликати ряд важких захворювань, в тому числі і рак.

2. Їжа

Наше тіло складається з того, що ми їмо. Люди вмирають від нестачі поживних речовин. Нашому організму потрібні вітаміни, мінерали, ферменти, амінокислоти, жирні кислоти і тоді наші клітини отримуватимуть повноцінний матеріал. Але сучасне харчування практично нічого корисного для організму не постачає. Харчування стало більше шкідливим, ніж корисним. В основному наше харчування складається з хімічних добавок і консервованої їжі. Кожен повинен для себе вирішити, що йому є і як допомогти своєму організму, а не нашкодити. Правильно підібране харчування для нашого організму, продовжить наше життя. Вибір за нами.

3. Віруси, бактерії, грибки і ін.

Дані Всесвітньої організації охорони здоров'я показали, що в світі, від паразитарних і інфекційних захворювань, помирає понад 16 мільйонів чоловік. Ці захворювання відносяться до класу провідних, в причинах людських смертей.

Паразити є причинами дуже багатьох захворювань. Вони практично відчувають себе як вдома, багато хто не проявляються роками, при цьому плодяться і поїдають все найцінніше, призначене для нашого організму. Паразитарні інфекції можуть проявитися; хронічною втомою, болями в животі, сильним голодом, розладом травлення, алергіями, депресією, анемією та ін.

Щорічне очищення організму і протипаразитарні програми, допоможуть у вирішенні цих проблем. А найголовніше не забувати про правила гігієни.

Як ми ставимося до свого організму, таким і буде показник нашого здоров'я.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю