Усі новини

3 правила здорових зубів

3 правила здорових зубів

Про те, що чистити зуби потрібно як мінімум двічі в день, знають всі, але ось ще 3 правила, дотримання яких допоможе вам краще доглядати за своїми зубами.

Уважне ставлення до стану зубів і ясен дозволить вам зберегти здорову і гарну посмішку на довгі роки.

Про те, що чистити зуби потрібно як мінімум двічі в день, знають всі, але ось ще 3 правила, дотримання яких допоможе вам краще доглядати за своїми зубами.

1. Регулярне відвідування стоматолога. Робити це потрібно один раз в шість місяців. При появі зубного каменю також слід звернутися до дантиста, який видалить його за допомогою ультразвукового або інструментального методу.

Якщо ви страждаєте на пародонтоз, стоматолога необхідно відвідувати один раз в чотири місяці, при пародонтиті - один раз в два-три місяці.

2. Крім чищення зубів варто вдаватися і до чищення мови хоча б пару разів на тиждень. Особливо важливо проводити чистку мови, якщо на ньому з'явилися білий наліт. Очищати мову можна за допомогою не надто жорсткої щітки, здійснюючи руху від підстави мови до його кінчика.

3. Якщо ви помітили, що ясна кровоточать, то вам необхідно вжити заходів з ущільнення слизової рота. У домашніх умовах це можна зробити за допомогою полоскань відваром дубової кори. Для виготовлення відвару слід залити склянкою окропу столову ложку кори і потримати близько 10 хвилин на водяній бані, а потім процідити і додати кип'яченої води. Одержаний стакан відвару слід розділити на три полоскання в день.

Полоскання - взагалі прекрасний спосіб профілактики стоматологічних захворювань. Відвари з кореневищ лепехи, брусничних листя і березових бруньок дуже корисні для підтримки здорового середовища в порожнині рота. Для збереження здоров'я ясен протирайте їх настоєм меліси, соком калини або квашеної капусти. А карієсу можна уникнути, якщо чистити зуби подрібненим хвощем.

[u][/u]
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю