Усі новини

Як правильно спати?

Як правильно спати?

Як би це дивно не звучало, але ми в більшості своїй дійсно не вміємо спати, тому що не здатні повністю розслабитися.

Як би це дивно не звучало, але ми в більшості своїй дійсно не вміємо спати, тому що не здатні повністю розслабитися.

Якщо покласти дитину або кішку на пісок, дати їм заспокоїтися або заснути, а після обережно підняти, то на піску відтисне форма всього тіла. Якщо зробити такий самий досвід з дорослою людиною, то на піску залишиться слід лише від сильно вдавлених лопаток і крижів, інші ж частини тіла, завдяки постійному, хронічному, звичного напрузі м'язів, слабкіше стикнутися з піском і не відбився на ньому.

Потрібно звільнитися від усякого м'язового напруги. Такий стан дає кращий відпочинок тілу. При такому відпочинку можна в півгодини або за годину освіжитися так, як при інших умовах не вдасться цього домогтися протягом ночі. Недарма ватажки караванів вдаються до таких прийомів. Вони не можуть довго затримуватися в пустелі, і змушені до мінімуму скорочувати свій сон. Тривалість відпочинку відшкодовується у них повним звільненням тіла від м'язової напруги, що дає оновлення втомленому організму ».

Початкове положення для засипання: лежачи на боці

Підніміть пряму руку на 15-20 см і тримайте на вазі 2 хвилини.

Підніміть ногу і утримуйте її у висячому положенні теж близько 2 хвилин.

Потім розслабтеся на кілька секунд і повторіть обидва вправи (в будь-якій послідовності).

Початкове положення для засипання: лежачи на спині

Підніміть обидві руки і утримуйте їх в такому положенні 2 хвилини.

Лежачи підніміть одну випрямлену ногу (на висоту 15-20 см) і утримуйте її в такому положенні до 2 хвилин. Потім той же зробіть іншою ногою.

Тепер розслабтеся на кілька секунд і повторіть все 2 рази.

Початкове положення для засипання: лежачи на животі

Торкаючись коліном ліжку, підніміть стопу на 15-20 см; потім виконайте те ж іншою ногою. Розслабтеся і повторіть вправу.

Ще один дуже ефективний і на подив проста снодійний засіб: лежачи з закритими очима, «подивіться» вгору, як ніби ви хочете побачити внутрішню поверхню свого чола. Велика ймовірність, що вже через кілька секунд ви заснете.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю