» » » Інтимні стосунки в літньому віці і здоров'я
Усі новини

Інтимні стосунки в літньому віці і здоров'я

Інтимні стосунки в літньому віці і здоров'я

Зниження чоловічої сексуальної функції в деякій мірі пов'язано зі зниженням вмісту гормону тестостерону.

Пік сексуальної активності у чоловіків припадає на вік від 16 до 20 років. У жінок, навпаки, сексуальна активність поступово зростає до 55-60 років, а потім трохи падає. Зниження чоловічої сексуальної функції в деякій мірі пов'язано зі зниженням вмісту гормону тестостерону в крові приблизно на 50% в проміжку між 25 і 75 роками, що вважається нормальною частиною процесу старіння, але зовсім не означає, що цей процес незворотній і сексуальна функція не відновлюється.

Корінне відмінність між потенцією молодого чоловіка і похилого (надалі щоб не повторюватися замість похилий вік, можна розуміти середній і похилий вік) лежить лише в тому, що в молодому віці потенція породжує порушення, в літньому збудження підвищує потенцію. Зниження потенції в літньому віці не потрібно розглядати як неминучий процес, на зниження потенції впливають результати перенесених захворювань, побічні дії від прийняття ліків, емоційний стрес. Регулярне статеве життя (включаючи мастурбацію) сприяє підтримці сексуальної активності в літньому віці.

Результати досліджень показують, що в літньому віці чоловіки займаються сексом від 1 до 6 разів на тиждень.

У чоловіків в літньому віці спостерігаються такі зміни (нормальні):

- зниження пружності і зменшення величини пеніса під час ерекції;

- збільшується час досягнення ерекції;

- відчуття того, що наближається еякуляції, притупляється;

- після оргазму пеніс швидше розслабляється і потрібно більший проміжок часу для нової ерекції.

Вплив перенесених захворювань на сексуальну функцію

Слід пам'ятати, що жодне з захворювань «не може повністю гарантувати» втрату сексуальної активності. Захворювання серцево-судинної системи , А також перенесений інфаркт змушують багатьох чоловіків відмовитися від сексу через острах, що це призведе до нового інфаркту. Це помилка, хоча про відновлення сексуальної активності після інфаркту слід проконсультуватися з лікарем. Зазвичай займатися сексом можна починати в середньому через 12 - 16 тижнів.

Діабет - одне з захворювань, яке може привести до розвитку імпотенції, якщо воно своєчасно не діагностується і хід хвороби не контролюється.

Артрит може привести до обмеження сексуальної активності через біль у суглобах. Різні фізичні вправи, теплі ванни, достатня кількість відпочинку допоможуть підтримати фізичну активність. Також слід уникати ранкових і вечірніх годин, так як при цьому захворюванні болю бувають вранці і вечорами. Все це стосується легкого та середнього ступеня захворювання, так як артрит може викликати настільки сильні болі, що людині і рухатися не захочеться, не те, що займатися сексом.

Операції з видалення передміхурової залози в даний момент виконуються зі збереженням всіх нервових закінчень, що ведуть до пеніса. Тому такий вид операції рідко призводить до імпотенції, можливі тимчасові післяопераційні зміни, з подальшим відновленням сексуальних функцій.

Медикаменти: антидепресанти, транквілізатори, засоби, що знижують високий кров'яний тиск - можуть призводити до імпотенції. Інші медикаменти можуть викликати відсутність сім'явипорскування у чоловіків і відсутність сексуального бажання у жінок. Але ці процеси зворотні після припинення прийому тих чи інших препаратів.

Алкоголь - знижує потенцію у чоловіків і може викликати повну її втрату, призводить з часом до відсутності оргазмів у жінок.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю