» » » Віагра і подібні їй препарати - не панацея
Усі новини

Віагра і подібні їй препарати - не панацея

Віагра і подібні їй препарати - не панацея

Імпотенція, або еректильна дисфункція у чоловіків - досить драматична ситуація для будь-якого чоловіка.

Імпотенція, або еректильна дисфункція у чоловіків - досить драматична ситуація для будь-якого чоловіка. Тому багато хто з них прагнуть виправити ситуацію, проте не всі звертаються за порадою до лікаря, вважаючи за краще самостійно вирішити проблему за допомогою таких препаратів, як віагра та інші.

Однак не завжди допомагає навіть хвалена віагра. Більш того, безконтрольний прийом препаратів може завдати шкоди Вашому організму.

Чому ліки від імпотенції повинен призначати лікар?

Справа в тому, що імпотенція може бути викликана безліччю причин. У їх числі гормональні, неврологічні, поведінкові та анатомічні порушення. Такі порушення не піддаються впливу медикаментозних препаратів.
Оскільки сам хворий не здатний виявити причину еректильної дисфункції, він не має права займатися самолікуванням.

Більш того, безконтрольний прийом препаратів з групи інгібіторів фосфодіестерази 5 які найчастіше застосовуються для лікування імпотенції, може викликати серйозні побічні явища.

Як діють препарати для усунення порушення ерекції?

Інгібітори фосфодіестерази 5 ефективні при порушеннях ерекції, викликаних органічними, психогенними і змішаними факторами. Група цих препаратів включає в себе силденафіл (відомий нам як віагра), тадалафіл і варденафіл.

Інгібітори фосфодіестерази 5 викликають приплив крові до статевого члена, що сприяє його затвердінню і збільшення. Для того щоб це відбулося, чоловік повинен знаходитися в стані статевого збудження.

Прийом цих препаратів доцільно проводити за двадцять-шістдесят хвилин до статевого акту. Найбільш ефективно вони діють, будучи прийнятими натщесерце. Жирна їжа, з'їдена безпосередньо перед прийомом ліків, трохи зменшує його дію.

Разова доза повинна становити 50 мг 1 раз на добу. Якщо необхідно, доза може бути збільшена або зменшена в два рази, проте це можливо тільки за приписом лікаря.

Які можуть бути побічні ефекти при прийомі віагри і подібних ліків?

Найхарактерніший симптом передозування віагри - порушення зору. Чоловік починає бачити світ в зеленому або синьому кольорі. Існують і інші побічні явища:

- запаморочення,

- головний біль,

- закладеність носа,

- диспепсія,

- припливи крові до обличчя,

- порушення чіткості зору.

Кому протипоказано застосування віагри?

Такі ліки, як еритроміцин, кетоконазол та інші посилюють дію інгібіторів ФДЕ5. Тому слід відмовитися від одночасного прийому цих препаратів.

Протипоказаннями є також:

- захворювання серця,

- прийом нітритних препаратів,

- лейкоз,

- анемія,

- анатомічні порушення статевого члена,

- дитячий вік.

Перед початком прийому віагри необхідно пройти консультацію у фахівця.

Віагра і подібні до неї препарати не є панацеєю і не гарантують стовідсоткового поліпшення якості статевого життя, проте вони визнані ефективними в більшості випадків. Зрозуміло, якщо Ви приймаєте їх правильно і під контролем лікаря.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю