Усі новини

Як стати щасливішим?

Як стати щасливішим?

В умовах економічних потрясінь сформульовано десять головних порад, як ефективно впоратися з емоційним стресом і стати щасливішим. В умовах економічних потрясінь, які впливають на якість життя, англійський психолог Річард Уайзман з Університету Хартфордшира сформулював десять головних порад, як ефективно впоратися з емоційним стресом і стати щасливішим.

Згідно з рекомендаціями професора Уайзмана, перший і найпростіший спосіб поліпшити настрій і позбутися гнітючого відчуття тривоги або апатії - це зустрітися зі старим другом , Якого ви давно не бачили і з яким тривалий час не спілкувалися.

Наступні два простих ради для швидкого, але не довгострокового зняття стресу: подивитися смішний фільм або телепрограму або займатися фізичними вправами по півгодини тричі на тиждень. Остання рекомендація дозволить зменшити вироблення гормонів стресу, а при регулярних заняттях допоможе краще контролювати свої емоції, стверджує доктор Уайзман.

Порада номер чотири - навпаки скоротити перегляд телепередач наполовину , Оскільки тривалий і регулярний перегляд телевізора не відволікає від психологічних проблем, а тільки нагнітає їх тиск на емоційний стан.

П'ята порада - замість звичайного шопінгу купити квиток на концерт, в кіно, незвичайну виставку або відвідати ресторан з нетрадиційною кухнею . Це дозволить набути нового досвіду і набратися вражень.

Шоста порада полягає в про ідкрити нових можливостей для особистісного розвитку і самовдосконалення і тимчасової зайнятості , Відволікає від пасивного самокопання вдома: професор Уайзман переконує спробувати знайти нове хобі, нове заняття, що вимагає соціальної активності та відповідальності, або вивчити раніше незнайомі навики.

Потім професор Уайзман радить здійснювати 20-хвилинні прогулянки в сонячну погоду - саме такого часу достатньо, щоб організм отримав не тільки достатню кількість корисного ультрафіолету, але і виробив піднімає настрій гормон серотонін. Музика - потужний засіб для перемоги над негативними емоціями, говорить доктор Уайзман. На його думку, розслабляючу або навпаки ритмічну музику треба слухати по 10 хвилин щодня.

Ще один дієвий спосіб релаксації і можливості позитивного настрою - спілкування з домашніми тваринами .

Нарешті, для справжнього емоційного спокою треба припинити дивитися, слухати і читати новини - цей останній порада особливо актуальна під час фінансової кризи, вважає професор.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю