Усі новини

Несприятливі дні

Несприятливі дні

Вранці, не встигнувши прокинутися і перебуваючи в стані між сном і неспанням, машинально відриваємо черговий листочок календаря і вивчаємо характеристику настав дня. Вранці, не встигнувши прокинутися і перебуваючи в стані між сном і неспанням, машинально відриваємо черговий листочок календаря і вивчаємо характеристику настав дня. Схід і захід Сонця і Місяця, довготу дня, чиї сьогодні іменини, щоб не забути привітати рідних, друзів або знайомих. Але ось ми і дійшли до одного лякає нас повідомлення: «Несприятливі дні з і по ».

Так що ж являють собою ці несприятливі дні? В геофізичної плані несприятливі дні викликаються не магнітними бурями, а збуреннями гравітаційного характеру. Ці обурення стають результатом руху і взаємного розташування планет навколо Сонця, і Місяця навколо Землі.

Від цих обертань і рухів страждають, перш за все, метеочутливим люди, для яких дні «неблагополучно» розташованих відносно один одного світил і планет стають причиною безлічі захворювань і їх поганого самопочуття.

Вже доведено, що заздалегідь дізнавшись про прийдешні несприятливі дні, людина сама себе психологічно починає налаштовувати на погане самопочуття. Наслідком чого стає погіршене стан його здоров'я.

Але організм організму ворожнечу. Кожна людина реагує на несприятливі дні по-різному. Хтось ці геофізичні ситуації відчуває вже заздалегідь, ну а у кого-то це відбувається після, тобто в самому кінці цих днів.

Для попередження прояву тих чи інших захворювань, лікарі рекомендують вести щоденники самоконтролю і кожні два місяці поспіль щодня вести записи про стан свого здоров'я. У цих записах необхідно відображати про болях в області грудей, з точністю вказувати на кількість прийнятих таблеток з обов'язковим уточненням назви препаратів, а також цифри вашого артеріального тиску, пульсу та інші показники, які для вас вважаються найбільш важливими.

Вести ці записи вкрай важливо, перш за все, для вас самих і робити їх слід, абсолютно не цікавлячись попередніми прогнозами несприятливих днів. Лише після закінчення двох місяців ви можете для себе уточнити про збіг зміни вашого самопочуття з несприятливими днями.

Але перед тим як почати розмову про профілактичні методи слід зазначити, що фундаментом метеозалежності є недостатня пристосованість організму до змін умов навколишнього середовища. Погіршення самопочуття є наслідком вже наявних хронічних захворювань, а також взаємозв'язок з курінням, малорухливим способом життя, надмірною вагою, підвищеним артеріальним тиском. Виходячи з вищевикладених факторів і призначається профілактика, в яку включається: регулярне лікування основного захворювання, ліквідація чинників ризику (своєчасне прийняття лікарських препаратів), загартовування та фізичні вправи.

Чудова профілактичну дію надають препарати, до складу яких входять елеутерокок, лимонник, женьшень і пантокрин. У період несприятливих днів вкрай важливим є обов'язкове включення в раціон харчування різноманітних вітамінізованих продуктів, які в значній мірі допомагають підвищити захисні сили організму.

Не тільки медикаментозні засоби і вітаміни показані для профілактики метеозавісмості. У період несприятливих днів також необхідно намагатися уникати важких фізичних навантажень, зменшити кількість викурених сигарет і прийнятої їжі, не вживати алкоголь і здійснювати тривалі піші прогулянки на свіжому повітрі.

Для тих людей, які вищевказані дні переносять досить важко, рекомендований постільний режим, а в раціоні харчування необхідно виключити тваринні жири, замінивши їх рослинними оліями. Їжу слід збагатити, включивши в неї біологічні антиоксиданти: морква, буряк, обліпиха, капуста, цибуля і як можна більше листової зелені.

Легкозбудливою і піддається навіюванню людям рекомендовано прийняття заспокійливих засобів, а також чаї, до складу яких входить: м'ята, пустирник, листя, квіти і плоди глоду, шипшина.

До вищевикладеного хочу додати, що в черговий раз, прочитавши «несприятливий день», не варто вдаватися в паніку, найкраще поставтеся до цього попередження з гумором, який і допоможе вам з меншими для вас втратами пережити це геофізичне явище.

Автор: Олена Кравець
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю