» » » Чоловік себе любить і не хоче напружуватися
Усі новини

Чоловік себе любить і не хоче напружуватися

Чоловік себе любить і не хоче напружуватися

Лікар-хірург Андрій димника розповів про переваги неінвазивної ліпосакції і про те, що чоловіки роблять її частіше, ніж жінки.

Лікар-хірург Андрій димника розповів про переваги неінвазивної ліпосакції і про те, що чоловіки роблять її частіше, ніж жінки.

Ultra Shape вважається найсучаснішим методом. Чому?

Це ліпосакція без пошкодження шкірних покривів, тканин, а це величезний плюс. По-друге, процедура абсолютно безболісна: пацієнт відчуває лише невелика тепло. Він не піддається наркозу, що, звичайно, відчутно для організму. Немає реабілітаційного періоду - після процедури пацієнт встає і йде. Ще одна перевага - відсутність гормональних порушень, які іноді бувають після хірургічної ліпосакції: у жінок в жирових клітинах містяться гормони, а UltraShape не прибирає весь шар. Також при використанні цього апарату, на відміну від операційного методу, ніколи не буває нерівностей шкіри. Вона підтягується: за рахунок того, що руйнуються жирові клітини, поліпшується живлення тканин.

Повинні ж у процедури бути якісь мінуси.

Вони незначні, потрібно кілька днів дотримуватися обмеження в харчуванні.

Згідно зі статистикою, хірургічну ліпосакцію частіше роблять жінки, ніж чоловіки. А як йдуть справи з UltraShape?

Співвідношення приблизно 40 до 60 на користь чоловіків, як дивно б це не звучало. Жінка може все що завгодно зробити, як завгодно себе мучити, а чоловік себе любить більше і не хоче особливо напружуватися.

Процедуру можна пройти в клініці «Візит Косметик»

Тел. (044) 353-44-08

Моб. (067) 468-66-22

www.ultrashape.com/ru
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю