Усі новини

Як позбутися від синців

Як позбутися від синців

Існує багато способів, які допомагають уникнути появи синців і зменшити розміри синця, якщо синяк у вас вже є. Синяк - явище неприємне, особливо, якщо знаходитися на видному місці. Існує багато способів, які допомагають уникнути появи синців і зменшити розміри синця, якщо синяк у вас вже є.

Ми не будемо розповідати про серйозні пошкодження, коли потрібна допомога лікаря-травматолога. Ми всього лише розповімо, як постаратися запобігти появі синця і зменшити розміри синця, якщо синяк у вас вже є.

Синці зазвичай з'являються в результаті прямої травми (наприклад, коли вас вдарили або ви самостійно вдарилися).

Свіжий синець має синьо-чорний колір, на третій-четвертий день він набуває зеленуватий відтінок, а через тиждень жовтіє. Синяк - явище неприємне, особливо, якщо знаходитися на видному місці. Існує багато способів, які допомагають уникнути появи синців і прискорити їх загоєння.

Холод

Якщо синяк ви заробили щойно, потрібно прикласти до забитого місця щось холодне. Це старий і досить поширений спосіб. І треба зауважити вірний. Прикладаючи холодні предмети до місця передбачуваного синця, ви звужуєте судини, зупиняєте кровотечу всередині пошкодженої ділянки, і маєте шанси запобігти появі набряку або зменшити розміри синця.

Рекомендуємо робити холодні компреси або прикладати пакетики з льодом.

До хворого місця можна прикласти бляшану банку, якщо льоду під рукою немає. Якщо синяк на оці, банку прикладайте до щоки, тобто поруч з синцем, а не безпосередньо на нього. Якщо синяк повинен з'явитися на пальцях рук або ніг, потрібно опустити їх в холодну воду.

«Холод» місце синця має сенс тільки в першу добу. Потім потрібно робити теплі компреси. Прогрівання синця, прискорить розсмоктування синця. Однак, компреси повинні бути саме теплими, але не гарячими.

Вітамін До від синців

Шукайте в аптеках спеціальні креми від синців з вітаміном К. Крем проникає в шкіру й постачає забите місце вітаміном К, який необхідний вашому організму, щоб розщепити і утилізувати витекла кров. Втирайте крем з вітаміном К в синець відразу після забитого місця і потім двічі в день, поки синець не зникне.

Однак не варто думати, що такий же хороший результат принесе вживання їжі, багатої цим вітаміном. Проведені дослідження показали, що така їжа не створює достатньої концентрації вітаміну, щоб зробити помітний ефект.

Імунітет від синців

Зміцнити імунітет, в тому числі і до появи синців на тілі можна за допомогою вітаміну С. Адже синці частіше з'являються саме у людей, які не отримують достатньої кількості вітаміну С. Якщо вас замучили синці, значить, вам потрібно більше приймати цей вітаміну. Вживайте побільше свіжих фруктів і овочів, але якщо це не вдається, спробуйте приймати мультивітаміни.

Якщо ви вирішили приймати вітаміни в капсулах, проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Великі дози вітаміну С підвищують ризик утворення каменів у нирках. Щоб уникнути цього, обов'язково пийте більше води, коли приймаєте вітамін С.

Плюс кілька порад

1. Пошкоджену кінцівку потрібно підняти вище (наприклад, укласти на подушки). Ця дія зменшить приплив крові. Даний захід потрібно проводити кілька разів на день.

2. Не приймайте аспірин і інші ліки, що сприяють розрідженню крові. Прийом таких препаратів може погіршити стан синця.

3. Не вживайте алкоголь. Алкогольні напої розширюють судини, що не допоможе загоєнню синця.

Зверніть увагу, що якщо синець у вас на оці (а тим більше якщо на двох), до лікаря потрібно йти обов'язково, тому що ця травма може вкрай негативно позначитися на вашому зорі. Лікаря слід відвідати також, якщо синець не проходить довгий час, або, якщо синці виникають у вас самі собою і досить регулярно.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю