Усі новини

Вплив алкоголю на організм

Вплив алкоголю на організм

Про те, як алкоголь впливає на м'язи і формування м'язової маси, ми розповімо в цій статті. У той час як одним людям складно обмежити себе в їжі, іншим нелегко зменшити кількість уживаного алкоголю. Про те, як алкоголь впливає на м'язи і формування м'язової маси, ми розповімо в цій статті.

Алкоголь і гормон росту

Алкоголь впливає на зниження вироблення гормону росту, відповідального за ріст і розвиток клітин кісткової і м'язової тканин. В результаті, ви не отримуєте потрібної вам віддачі після посилених тренувань.

Гормон росту, в основному, виробляється в початковій фазі сну. Так як алкоголь негативно впливає на ритми сну, вироблення гормону росту може знижуватися на 70%.

Алкоголь і тестостерон

Тестостерон - гормон, який відповідає за ріст м'язової маси. Чоловіки - більш м'язисті, в порівнянні з жінками, і легше нарощують м'язову масу, так як в чоловічому організмі спочатку більше тестостерону, ніж в жіночому.

Що відбувається з тестостероном при вживанні алкоголю? Алкоголь впливає на зменшення концентрації тестостерону в організмі, в результаті відбувається деградація м'язової тканини.

Алкоголь і відновлення м'язів після тренування

Так як алкоголь - це токсин, то організм витрачає сили на виведення токсинів з організму, а не на відновлення після фізичних тренувань. В результаті, це впливає не тільки на зростання м'язової маси, але і на вашу активність в спортзалі в наступні дні.

Алкоголь і зневоднення

Алкоголь призводить до зневоднення організму. Зневоднення викликає слабкість, підвищене почуття голоду, знижує нормальну життєдіяльність м'язових клітин.

Алкоголь і синтез глікогену

У м'язах є запаси глікогену, що є енергетичним джерелом для роботи м'язів. Алкоголь, при попаданні в організм, не дає відбуватися синтезу глікогену, так як організм всі сили кидає на виведення з організму токсинів.

Якщо алкоголь потрапив у ваш організм після тренування, можете вважати, що вона пройшла даремно, так як м'язи не збільшаться в обсязі ні на йоту. Якщо ви збираєтеся на тренування на наступний день після вживання алкоголю, то працювати ви будете неефективно, тому що організм буде відчувати слабкість.

Алкоголь і аеробні вправи

Якщо у випадку з силовими вправами ви можете і не відчути вплив алкоголю на свій організм, то ось з аеробними вправами, які дають навантаження на серцево-судинну систему, краще подумати двічі, перш ніж пропустити пару стаканчиків. Алкоголь дає додаткове навантаження на серце і судини, в зв'язку з цим може підвищитися кров'яний тиск і почастішати серцевий ритм.

Алкоголь і жирові тканини

Алкогольні напої - річ калорійна, тому вони впливають на збільшення маси тіла. Уявіть, що буде, якщо все це скомбінувати з піцою, чіпсами і т. П Це - просто удар по фігурі.

На ці фактори, якщо ви серйозно взялися за тренування. Якщо ви працюєте в спортзалі лише зрідка, то і пропустити з друзями 1-2 стаканчика час від часу можна, але, 1 або 2 а не так, як у нас водиться.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю