Усі новини

Як прокинутися?

Як прокинутися?

Денна сонливість - це не діагноз, а стан, викликаний збоєм біоритмів - внутрішніх «годин» людини.

Денна сонливість - це не діагноз, а стан, викликаний збоєм біоритмів - внутрішніх «годин» людини . Сплять «на ходу» до 46% жителів мегаполісів. Сонливі можуть заснути за кермом автомобіля, в громадському транспорті, на лекціях, засіданнях, за робочим столом.

У цій статті викладено десять ефективних способів ранкового пробудження і боротьби з денною сонливість. А ви вже визначте, який з цих рад буде ефективний саме для вас.

10 місце: Головний спосіб боротьби з денною сонливістю - рух. Ранок має починатися з зарядки і контрастного душу. На роботі, щоб розігнати сонливість, необхідно періодично робити міні-зарядку.

9 місце: Добре допомагає прийом вітамінів і мінералів. Брак, наприклад, вітаміну В1 відгукнеться головним болем, стомлюваністю, слабкістю, задишкою, серцебиттям, а вітамінів В2 В6 - депресією. Відмова від алкоголю необхідний, так і нікотин слід звести до мінімуму.

8 місце: Американська кавова компанія представила новий продукт - кава з "підвищеним вмістом кофеїну". Повний склад і спосіб його приготування тримається в секреті. Як стверджують виробники, одна-дві чашки напою забезпечать зарядом енергії на весь день. Один пакетик вагою 10 унцій (28349 г) коштує $ 12.

7 місце: Вчені припускають, що основною причиною сонливості є брак кисню. У деяких країнах для вирішення цього питання застосовуються кисневі інгаляції або спеціальні апарати, встановлення яких у приміщенні дозволяє підтримувати там нормальну концентрацію кисню. У будь-якому випадку, не варто відмовляти собі в задоволенні подихати свіжим повітрям!

6 місце: Для людей, яким після ранкового душу не вистачає часу на каву, випущено спеціальне мило з кофеїном. Стверджується, що мило надає такий же ефект, що бадьорить, як дві чашки кави.

5 місце: У США в продажу з'явився гель для душу з кофеїном. Кофеїн через шкіру проникає в кров. Кров'яний тиск підвищується, пульс частішає, мозок пробуджується. Ефект триває 4 години.

4 місце Японська компанія Vision Optic анонсувала свою спеціальну розробку - вібруючі окуляри, які просто не дозволять користувачеві заснути за робочим місцем. Новинка MyDo Bururu розпізнає ситуацію, при якій голова користувача знаходиться в схиленому стані. Якщо ви починаєте дрімати, то окуляри вас просто напросто розбудять за допомогою вібрації.

3 місце: Німецький новатор в галузі харчового виробництва Йохан Дрексель оголосив про створення сосисок, що містять кофеїн і таурин. Винахідник стверджує, що кожна його сосиска бадьорить нітрохи не гірше чашки кави-еспресо.

2 місце: Італійський винахідник Торелло Кавальєрі вигадав будильник, який не стане мучити вас звуками. Він замучить вас смачними запахами: свіжоспеченого хліба або міцної кави. Новинка буде коштувати близько 60 євро, і єдине, що потрібно приладу (крім елементів живлення) - спеціальні блоки-дозатори з найбільш хвилюючими запахами.

1 місце: Найпростіший спосіб підбадьоритися - це виспатися. Нехай навіть не робочому місці. Сон на робочому місці підвищує працездатність, встановили американські вчені. У США практика короткої сієсти в робочий час уже стала популярною в багатьох корпораціях. Серед знаменитих аматорів сієсти - сер Уінстон Черчілль, який регулярно вдавався до післяобіднього сну, після чого приймав ванну. Він не порушував ритуалу навіть під час Другої світової війни. 20-хвилинним сном готувала себе до щотижневої зустрічі з парламентаріями прем'єр-міністр Великобританії Маргарет Тетчер.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю