Усі новини

АвтоРелакс

АвтоРелакс

"Пробка" и "стрес" - абсолютні синоніми. Найбільше вимотують відчуття власного безсилля і неможливість вплинути на ситуацію. "Пробка" і "Стрес" - абсолютні синоніми. Найбільше вимотують відчуття власного безсилля і неможливість вплинути на ситуацію. Залишається розслабитися, а потім отримати задоволення.

Навіть самі флегматичні водії починають бліднути, червоніти і біснуватися, опинившись у величезному скупченні машин, кожна з яких намагається протиснутися першої хоча б на метр. Перш за все змиріться, радить психолог Наталія Осухова. Неприємне вже сталося: ви встали, і встали надовго.

СПОКІЙ ТІЛЬКИ СПОКІЙ!

В очах темніє від досади, кров стукає в скронях, а мозок гарячково перебирає наслідки, якими обернеться запізнення! Стоп. Саме час зайнятися саморегуляцією дихання. Адже коли ми панікуємо, то дихаємо прискорено, поверхнево, і це ще більше ввергає нас в тривогу. І навпаки: повільне глибоке дихання "від живота" знижує збудливість нервових центрів і сприяє м'язовому розслабленню.

Вправа 1. Живіт вперед!

* Постарайтеся розслабити всі м'язи.
* На рахунок 1-2-3-4 зробіть повільний глибокий вдих, випинаючи живіт (грудна клітка залишається нерухомою).
* На наступні 4 рахунки затримайте дихання.
* Плавно видихніть на рахунок 1-2-3-4-5-6.
* Перед наступним вдихом знову затримайте дихання на 4 рахунки.

Вже через 3-5 хвилин ви відчуєте себе спокійним і врівноваженим.

Вправа 2. Легше пуху

Уявіть, що перед вашим носом на відстані 10-15 см висить пушинка. Дихайте тільки носом і так плавно, щоб пушинка НЕ ​​коливалася.

Вправа 3. "Бобер, видихай!"

Глибоко видихніть і затримайте дихання так довго, як зможете. Після цього зробіть кілька рівних вдихів-видихів і знову затримайте дихання на видиху. Повторіть кілька разів.
Зробіть собі легкий масаж комірцевої зони: долонями розігріваємо-погладжуємо, а потім прихоплює пальцями шкіру плечей і шиї. Через 5-7 хвилин з'явиться відчуття розливається по тілу приємного тепла - мета досягнута.

12 хитрощів ПРОТИ СТРЕСУ

1. Насамперед зателефонуйте тим, хто чекає вдома або на роботі, щоб над вами не тяжіло свідомість того, що ви підводите людей. Все - тепер ви вільні. Постарайтеся це відчути.

2. Пам'ятайте: ви не Джеймс Бонд і не ангел Чарлі. Не варто боротися з кожним, хто намагається заїхати в ваш ряд.

Припиніть марні спроби обігнати всіх і прорватися вперед - навіть якщо ні в кого не уріжетеся, нерви потрапляють грунтовно.

3. Час від часу свідомо дозволяйте кому-небудь вклинитися перед вами: в результаті ви відчуєте себе господарем становища і знімете з себе частину напруги.

4. Глибоко вдихніть, кілька разів сильно стисніть і розтисніть щелепи: це пошле всьому тілу сигнал розслабитися.

5. Спробуйте посміхнутися. Не виходить? Тоді хоча б уявіть себе усміхненим. Це посилить заспокійливий ефект.

6. Зателефонуйте на улюблену радіостанцію, в програму для автомобілістів, і повідомте про пробці, в якій томитеся. Користь набагато більше, ніж плата за дзвінок: поспілкуєтеся, випустіть пар і зробите добру справу для тисяч братів-автомобілістів.

7. Увімкніть улюблений диск і підспівуйте на повний голос.

8. Слухайте аудіокниги: вони ніби створені для стояння в пробках.

9. Возите в бардачку чотки, старі намиста або невеликий масажер. Монотонні ритмічні рухи заспокоюють.

10. Беріть з собою фотоапарат і знімайте все, що здалося забавним або красивим, будь то смішні наклейки на інших машинах або лежать на тротуарі листя. Коли ще у вас буде стільки часу, щоб спробувати сили на новому поприщі?

11. Почніть готуватися або навіть виконувати справи, які відкладаються через пробки. Призначте по мобільному зустріч; обговоріть проект; дізнайтеся розпорядок роботи установи, яке збиралися відвідати; зателефонуйте няні, яка сидить з вашою дитиною Деякі менеджери примудряються проводити по телефону цілі презентації, стоячи в пробці.

Може бути, коли ви все-таки доберетеся до офісу, виявиться, що всю денну роботу ви вже зробили!

12. Познайомтеся з тими, хто застряг поруч. Опустіть скло, спробуйте з ними розговоритися. Відомі випадки дуже перспективних знайомств в автомобільних пробках


Текст: Анна Баринова
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю