Усі новини

Факти про вітамін C

Факти про вітамін C

Останнім часом вчені відкрили багато нових причин, за якими вітамін C може підтримувати ваше здоров'я і навіть зробити вас молодше Останнім часом вчені відкрили багато нових причин, за якими вітамін C може підтримувати ваше здоров'я і навіть зробити вас трохи молодше. Ми наводимо останні відомі вченими обставини про вітамін C, які дійсно можуть вам допомогти.

Захист серця

В даний час експерти продовжують сперечатися про те, чи можуть антиоксиданти, подібні вітаміну C запобігти хворобам серця. Але частина свідчень дуже переконлива. Коли фінські дослідники вивчали результати дослідження, залучивши майже 300000 чоловік протягом 10 років, вони виявили, що прийняття більш ніж 700 міліграмів вітаміну C щодня, зменшує ризик серцево-судинних захворювань на 25 відсотків. А недавнє дослідження, проведене фахівцями з університету Гарварда, показує, що жінки, які приймали 500 міліграмів вітаміну C щодня і 600 МО (одиниця виміру кількості речовини, заснована на біологічну активність. Wiki) вітаміну Е (інший антиоксидант) скорочували ризик інсульту на 30 відсотків .

Отриманий висновок можна пояснити так, що люди, які брали вітамінні добавки, просто мали більш здоровий спосіб життя, на відміну від тих, хто не робив цього. Крім того, можливо, говорять експерти, що вітамін C підвищує функціонування ендотеліальних клітин (вони вирівнюють внутрішню частину кровоносних судин), уповільнюючи засмічення артерій і знижуючи кров'яний тиск.

Запобігання зморшок

У наші дні, мабуть, ви не знайдете продуктів для краси без ярлика, з перерахуванням їх антиоксидантів. Всього швидше ви знайдете в їх складі і Вітамін C, так як, антиоксиданти подібні до нього, дійсно допомагають в омолодження тіла.

Дослідження від жовтня 2007 року, видане в американському журналі «Clinical Nutrition» показало, що люди, які їли харчові продукти, багаті вітаміном C, мали менше зморшок і менше проблем, пов'язаних з віковою сухістю шкіри, ніж ті, дієти яких містили невеликі кількості вітаміну . А все тому, що вітамін C допомагає формувати колаген, який згладжує зморшки на шкірі.

Причина, як думають учені в здатності вітаміну C боротися з вільними радикалами, тобто побічними продуктами метаболізму клітини в тілі. Вільні радикали, як вважають, атакують білки, жири і ДНК, ламаючи колаген. Також Вітамін C захищає від ультрафіолетових променів сонця, які можуть привести до веснянок на шкірі обличчя. Вітамін C робить невеликий ремонт шкіри і зміцнює її.

Тримайте рак в страху

Дієта, що містить фрукти і овочі, багаті вітаміном C, не тільки хороша для серця, вона також може знизити ризик ракових утворень в області сечового міхура, стравоходу, шлунка і легень. Навіть при тому, що необхідні додаткові дослідження, для того щоб дізнатися, за допомогою яких з'єднань фруктів і овочів можна досягти мети, дослідники говорять, що асоціація сильна.

Коли-небудь, Вітамін C також може бути використаний і для лікування раку. Високі рівні вітаміну C, введеного внутрішньовенно, як вважають, отруйні до ракових клітин (хоча дослідження вітаміну C, прийнятого з їжею, не зробили жодного ефекту на злоякісні клітини). Внутрішньовенний C, мабуть, викликає формування перекису водню, яка вбиває деякі ракові клітини, залишаючи цілі клітини здоровими, каже автор дослідження Марк Левін, доктор медицини, керівник молекулярного і лікувального відділення харчування і старший лікар Національних Інститутів Охорони здоров'я США.

Левін говорить, що лікарі в Університеті Канзаського Військово-медичної Школи і Медичного Коледжу Джефферсон у Філадельфії пробують цю терапію на хворих на рак.

Підвищення мозкової діяльності

З'єднання вітамінів C і E корисно і з іншої причини: це може зменшити ризики хвороби Альцгеймера на цілих 64 відсотки, згідно з дослідженням в «Archives of Neurology». Достатньо всього лише 500 міліграмів вітаміну C і 400 МО вітаміну E.

Високий вміст жиру в мозку робить його особливо уразливим для вільних радикалів, але ці антиоксиданти можуть виступати в якості живого щита, говорить автор дослідження Пітер Занді, що є доцентом в університеті Джонса Хопкінса Блумберга Школи Громадської Охорони Здоров'я. "Деякі дослідження показують, що вітамін Е робить його роботу по зменшенню вільних радикалів в тілі, але тоді його можливості обмежені", говорить Занді, "Вітамін C може перезарядити E".

Збережіть свій зір

Вітамін C не може позбавити від необхідності носіння окулярів для читання до віку в 45 років. Але антиоксиданти, в тому числі С, допомагають запобігати одну з провідних причин сліпоти: макулярную дегенерацію (MD), хвороба очей, що приводить до повної. втрати центрального зору.

Більш 3.5 мільйонів американців, як вважають, перебувають у ранніх її стадіях, і хвороба вражає більше жінок, ніж чоловіків. Велике клінічне дослідження, що спонсорується Національним Інститутом Очі США, показало, що щоденне доповнення у вигляді 500 міліграмів вітаміну C, 400 IU вітаміну Е, 15 міліграмів каротину бети, 80 міліграмів цинку, і 2 міліграмів міді зменшувало ризик втрати зору пов'язаної з MD на 25 відсотків . Антиоксиданти нейтралізують пошкодження в сітківці ока, викликаного, як ви вже здогадалися, вільними радикалами.

Продовження життя

Ви, мабуть, чули про те, що зелений чай підвищує захист організму від токсинів. Це важливо, тому що токсини, як вважають, сприяють раку, інфаркту, інсульту і безлічі інших хвороб. Фактично, одна - дві чашки в день можуть зменшити ризик смерті жінки до 20 відсотків, кажуть японські дослідники.

Яка ж зв'язок з вітаміном C? Соки цитрусових (лимон, лайм, апельсин) збільшують здатність зеленого чаю до підвищення імунітету. Недавнє дослідження Університету в Purdue показало, що змішування соку цитрусових з зеленим чаєм, дозволяло 80 відсоткам антиоксидантів чаю залишатися після травлення, що в цілому дуже благотворно впливало на організм, говорить автор дослідження Маріо Г. Ферруссі, доцент відділу продовольства і харчування в Purdue.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю