Усі новини

Екстаз в кабінеті начальника

Екстаз в кабінеті начальника

На підсвідомому рівні ми добре обізнані про точках релаксації Давно помічено, що легке погладжування по голові здатне перетворити крикуна немовляти в умиротворений, а потім тихо сопів уві сні істота. Та й багато дорослих відчувають справжню ейфорію, опинившись в кріслі у перукаря. Втім, точки задоволення ховаються не тільки на маківці і потилиці. Своїм досвідом ділиться лікар вищої категорії Тетяна Олександрівна ВЕРЛЕ.

На нашому тілі чимало затишних містечок, вплив на які дозволяє відчувати блаженство - причому мова йде не про еротичні відчуття. Приємною розслабленості й умиротворення легко домогтися, якщо знати місце розташування чарівних місць.

Вуха.
Напевно, ви звертали увагу на те, що деякі люди в момент хвилювання немилосердно смикають власне вухо. Звичка ця правильна, особливо в ситуаціях, коли людина нервує: це допомагає повернути самовладання. Зона задоволення - місце у верхній частині кореня завитка вушної раковини над слуховим проходом (його зовнішня частина). Тут розташовані відразу кілька чутливих точок, легко потираючи які протягом 3-5 хвилин, можна домогтися блаженства.

Легкий масаж точки у вушній раковині, розташованої біля слухового проходу в районі нижнього зовнішнього сегмента, дозволить досягти такої ж міри розслаблення.

Точка, захована між ніжками противозавитка (у верхній частині вушної раковини, в середині розвилки), вважається універсальною. Якщо її ніжно потирати протягом декількох хвилин, можна приємно покайфовать. Більш ритмічне, жорстке вплив на цю точку дасть, навпаки, ефект активації, збудження.

Подібну особливість має і інша універсальна точка - в середині мочки. До речі, потрібно знати, що при проколюванні мочки важливо потрапити саме в цю точку, інакше ваше бажання прикрасити себе сережками може несприятливо відбитися на організмі. Відомо також, що носіння срібних прикрас діє на людину заспокійливо, а золотих - актівізірующе. І ще одна особливість: точка задоволення на лівій мочці більш чутлива у лівшів, права - у правшів.

Губи.
Погана манера облизувати і покусувати губи - на самому діда теж спосіб досягти задоволення. Таким чином людина легко і ніжно масажує точки, розташовані в області кутів рота і в середині верхньої губи - прямо в носо-губної бороздке. Шкода тільки, що після такого "сеансу задоволення" губи частенько тріскаються і обвітрюються.

Шия.
Ще одна зона задоволення - межа між шкірою і волосистої частини, особливо в області шиї і за вухами. Навіть легкі дотики до цих місць можуть занурити деяких в справжній екстаз.

Руки.
Напевно, у вас є знайомі, які, намагаючись повернути самовладання, нервово потирають руки. Звичка з'ясовна: на руках особливо чутливі точки в середині та в нижній частині долоні (біля її основи посередині), а також міжпальцеву і найніжніше місце на руці - від зап'ястя до ліктьової ямки посередині.

Ступні.
Не дарма на відповідальному нараді часом так хочеться зняти черевики і потерти ступню про ступню. Точки, відповідальні за задоволення, розташовані на середині стопи, в міжпальцевих проміжках, а також на кінцевих фалангах пальців.

Виходить, на підсвідомому рівні ми добре обізнані про ці точках релаксації і частенько звертаємося до них за допомогою. Ось тільки вдома про них забуваємо геть. А адже саме в вільні хвилини можна впливати на точки, розташовані на руках і ногах. Для цього треба просто легко втерти в настільки чутливі місця ефірні масла розслабляючого дії. До них відносяться ромашка, кедр, базилік, лаванда, пелюстки троянди, меліса, апельсин, лимон.

Щоб "зіграти" на точках задоволення, перед початком сеансу на кілька хвилин щільно притисніть один до одного попарно кінчики пальців рук. Тепер ваші відчуття будуть гостріше - недарма саме в такій позі складають руки в молитві, намагаючись домогтися поблажливо.

Ви готові? Сміливо занурюйтесь в нірвану!
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю