Усі новини

Епідемія, якої немає

Епідемія, якої немає

Простий підрахунок кількості чоловіків, які страждають порушеннями ерекції, - дуже непросте завдання.
Справді Простий підрахунок кількості чоловіків, які страждають порушеннями ерекції, - дуже непросте завдання. Справді, люди не дуже-то схильні обговорювати такі питання зі своїми дружинами або близькими друзями, не кажучи вже про абсолютно незнайомих людей, які проводять опитування для статистичного дослідження. Однак, судячи за наявними відомостями, імпотенція, безсумнівно, поширене явище.

Альфред Кінзі, який одним з перших проводив в 50-х роках статистичні дослідження чоловічої сексуальності, встановив, що таке статевий розлад, як імпотенція, стає більш поширеним з віком і переважає серед літніх чоловіків. Дослідження Кінзі показали, що з які страждають на імпотенцію приблизно 2% складають чоловіки до сорока років, 10% - у віці до п'ятдесяти років, 20% - до шістдесяти років і 30% - чоловіки старше шістдесяти. Ці дані підтвердилися в ході Массачусетського дослідження старіння чоловічого організму, результати якого були опубліковані в 1994 році. Більш того, це не бачене раніше за охопленням населення і глибині досліджуваних питань дослідження наочно показало, що імпотенція - набагато більш поширене явище, ніж Кинзи або хтось інший міг собі уявити.

Массачусетське дослідження старіння чоловічого організму проводилося з 1987 по 1992 роки, в ході його було обстежено 1290 чоловіків, відібраних випадковим методом серед жителів міст і селищ в околицях Бостона. Ці чоловіки пройшли спеціальне медичне тестування, спрямоване головним чином на встановлення їх статевої активності, а також дає деякі відомості про спосіб життя, шкідливі звички, медикаментах, які ці люди вживають найчастіше. І крім інших результатів, в ході цього дослідження було встановлено наступне:

Імпотенція - надзвичайно поширений недуга у літніх чоловіків, і з віком захворювання стає все більш частим. 40% чоловіків у віці від сорока до п'ятдесяти років страждають якими-небудь порушеннями ерекції, серед чоловіків у віці від п'ятдесяти до шістдесяти років порушення ерекції зустрічаються практично у половини обстежених (48%), а в старшій віковій групі (до сімдесяти і старше) цим розладом страждають 70% чоловіків.

З віком різко зростає ступінь порушення статевих функцій і поширеність повної імпотенції. Повна імпотенція виявлена ​​у 5% чоловіків у віці до п'ятдесяти років, а в старшій віковій групі (до сімдесяти і старше) цей показник зростає до 15%.

Повна імпотенція набагато частіше зустрічається у чоловіків, що приймають будь-яке медикаментозне лікування. У тому числі серед чоловіків, що приймають гіпоглікемічну (антидіабетичний) лікування, імпотентами є 26% обстежених, серед приймаючих антигіпертензивну лікування - 14%, судинорозширювальну - 36%, серед які приймають серцеві засоби - 28%. Для порівняння - в цілому у всій обстеженій групі повна імпотенція виявлена ​​менш ніж у 10% чоловіків.

Тютюнопаління , Особливо в поєднанні з різними захворюваннями, значно підвищує ризик розвитку порушень ерекції. Так, наприклад, серед чоловіків, які палять, страждають стенокардією, 56% - повні імпотенти, в порівнянні з 21% серед некурящих, хворих на стенокардію. Для чоловіків, які постійно приймають гіпотензивну лікування, поширеність повної імпотенції становить відповідно 20% серед тих, що палять і 85% серед некурящих. Повна імпотенція вражає 20% курців і 9% чоловіків, які страждають артритами.

При психологічному тестуванні виявлено, що чоловіки, схильні до явних або стриманим спалахів гніву , Частіше страждають від помірної до навіть повної імпотенцією, ніж особи з більш спокійним характером.
Серед осіб, схильних до депресій, до 90% страждають порушеннями ерекції в тій чи іншій мірі.

Якщо брати в цілому всі випадки мінімальної, середньо-виражена і повної імпотенції, виявляється, що порушеннями ерекції страждають 52% чоловіків. Дослідники роблять висновок: "Отже, імпотенція зараз є одним з найпоширеніших захворювань".
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю