» » » 8 способів не захворіти без щеплень і ліків
Усі новини

8 способів не захворіти без щеплень і ліків

8 способів не захворіти без щеплень і ліків

Осінь - сезон застуд і загострення всіх хронічних болячок. Лікуватися все, звичайно ж, будуть ліками. Але є прості засоби Осінь - сезон застуд і загострення всіх хронічних болячок. Лікуватися все, звичайно ж, будуть ліками. Але, як зазначає «АіФ», є прості засоби, застосування яких може значно прискорити одужання

Веселу вдачу. Дратівливість збільшує час загоєння ран. Спостереження показали, що при одних і тих же ранах, нанесених учасникам експерименту, у найбільш запальних ймовірність того, що загоєння займе більше чотирьох днів, була підвищена в 42 рази. При цьому не важливо, явно людина висловлює своє невдоволення або збирає негатив в собі. Вчені вважають, що справа в підвищенні рівня гормону кортизолу, який уповільнює загоєння.

Віра. Віруючі люди видужують майже вдвічі швидше, і кількість ускладнень у них в кілька разів менше, ніж у атеїстів. Люди, що перенесли операцію на серці, які молилися самі або за яких молилися родичі, видужували швидше. Серед них на 25% менше було смертних випадків і післяопераційних ускладнень. При захворюваннях і травмах опорно-рухового апарату у атеїстів хороші результати досягалися в середньому на 18-22-й день від початку лікування, а у віруючих - на 9-12-у добу. З 300 атеїстів післяопераційні ускладнення спостерігалися у 51 людини (17%), а з 300 віруючих - у 12 пацієнтів (4%).

Колір. Колір стін або постільної білизни може позбавити від неврозів і перевтоми. Від головного болю позбавить синій. Помаранчевий поліпшить роботу нирок, сечового міхура. Жовтий сприятиме детоксикації, позбавлення від набряків і целюліту, допоможе при анемії та хронічному бронхіті. Блакитний знизить тиск, вщухнуть головні болі, з'явиться апетит. Зелений допоможе сердечникам, тим, хто страждає від неврозів і перевтоми.

Музика. Правильно підібрана мелодія прискорить одужання. Люди, які слухали музику після інсульту, видужували швидше: вербальна пам'ять у «меломанів» через 90 днів після інсульту поліпшувалася на 60%; у тих, хто прослуховував книги, стала найкраще на 18%. Це навіть менше, ніж у тих, хто взагалі нічого не слухав (у них той же показник дорівнював 29%). Брамс зцілить від втоми. «Картинки з виставки» Мусоргського умиротворити в гніві, музика Чайковського знизить дратівливість. При головному болю включите полонез Огінського, при мігрені - «Весняну пісню» Мендельсона, «Гуморески» Дворжака, «Американець в Парижі» Гершвіна. Сюїта «Пер Гюнт» Гріга нормалізує сон; тиск в норму призведе «Весільний марш» Мендельсона.

Сон. Денний сон прискорює одужання, сприяє якнайшвидшому загоєнню ран, зрощення переломів. Уві сні людина одужує, недарма ж одна з основних його функцій - відновна. Сон дозволяє виправити пошкодження організму, в тому числі і на клітинному рівні, налаштовує імунну систему на активну роботу. При недосипанні збільшується викид гормону стресу кортизолу і сповільнюється одужання.

Сміх. Сміхотливим людям потрібна менша кількість ліків, і в лікарні вони проводять менше часу. Дослідники виявили, що 10 хвилин сміху можуть дати пацієнту додаткових два години сну без болю. Сміх знижує рівень гормону кортизолу, який виділяється при напрузі і зменшує чутливість до болю. Півгодини сміху в день благотворно вплинуть на артеріальний тиск і зменшать ймовірність серцевого нападу. У деяких країнах навіть створені асоціації лікувального гумору, а в лікарнях працюють лікарняні клоуни. З'явилося навіть таке поняття - терапевтичний гумор.

Квіти. Виділяють фітонциди, що знищують хвороботворні мікроби в приміщенні. Найкраще очистять повітря хлорофітум, плющ і спатифиллум. Столітник (алое) взагалі знижує кількість шкідливих мікробів майже в 4 рази. Протигрибкові властивості (зменшують кількість цвілевих грибків в повітрі) мають фікус, лавр, плющ, лимон, мирт. Герань знімає депресію і покращує зір.

Обстановка. На швидкість одужання впливають красивий вид з вікна, затишна обстановка. Охолоджені подушки допомагають швидко і міцно заснути. Акваріум з рибками знижує напруження. Спілкування з тваринами сприяє швидшому одужанню.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю