» » » Чоловіча пластика - мода на гарне тіло
Усі новини

Чоловіча пластика - мода на гарне тіло

Чоловіча пластика - мода на гарне тіло

У світі сталася оксамитова революція. Оксамитова, тому що переворот не був помітний неозброєним оком. У світі сталася оксамитова революція. Оксамитова, тому що переворот не був помітний неозброєним оком. Але він все-таки відбувся: чоловіки заявили свої права на жіночу територію.

В Європі та Америці все більше чоловіків втягується в індустрію краси. Сьогодні відвідувачі фітнес-клубів, соляріїв і косметичних салонів більше не діляться за статевою ознакою: кількість чоловіків, які стежать за своєю зовнішністю, зрівнялося з кількістю жінок. Ці представники сильної статі не мають ніякого відношення до гомосексуалістів (хоча саме геї першими торували доріжку в дорогі салони краси). Просто чоловікам, долучитися до здорового способу життя, це сподобалося, і вони стали стежити за собою.

Більш того, слідом за жінками чоловіки відкрили для себе чудо пластичної хірургії. Сьогодні в світі близько 17% відвідувачів спеціалізованих пластичних клінік - чоловіки. Ви думаєте, що це тільки зірки кіно та естради, яким по рангу належить «виглядати на всі 100»? Помиляєтеся. Вже якщо колишній прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі відкрито заявляв, що зробив ліфтинг, що ж тоді залишається простим смертним? Саме так, соромитися їм більше нічого.

Росія в цьому сенсі нічим не відрізняється від Заходу. «Сьогодні дуже багато чого змінилося, змінився менталітет, якщо хочете, - пояснює нову моду відомий пластичний хірург Володимир Тапіа. - Раніше справжній чоловічий тип був представлений ким? Перебував у занедбаному стані грубим хлопцем з короткою стрижкою, який умів добре і голосно лаятися. Але часи змінилися, і чоловік став іншим. З'явився тип людей з новим мисленням: чоловікові необхідно добре виглядати, добре одягатися і бути доглянутим. Раніше це вважалося жіночим привілеєм. А тепер чоловіки самі думають і піклуються про себе, навіть по магазинах із задоволенням ходять. Ці чоловіки нового типу повністю зрадили своїм звичкам і своєму негарному великого живота: вони стали звертати увагу на здоров'я, на свою зовнішність, і, як наслідок, помінявся їхній спосіб життя - так, тепер вони ходять по магазинах, в салони краси, купують собі косметику і рекомендують один одному надійного пластичного хірурга ».

У пластиків в зв'язку з цими віяннями настає спекотна пора. Раз є попит, є і пропозиція. І тепер лікарям доводиться більше працювати, адже раніше про чоловіків майже ніхто не думав, новинок і технологій для них було раз-два і все. А нині область пластичної хірургії вже навіть поділена на жіночу і чоловічу. На ринку з'явилася нова ніша. У чоловічій пластичної хірургії вже відточують нові методики, пропонується все, що колись пропонувалося жінкам, а також проводяться дивовижні операції.

Фаллопластіка

Операції не тільки для збільшення чоловічого статевого гідності, а й для його повного відновлення після перенесених травм. Ця абсолютно нова операція тільки-тільки з'явилася в світовій хірургії, але вже потрясла чоловіче населення планети. «Операція складна, але неймовірно цікава, - коментує Володимир Тапіа. - У яєчка вводять силікон, і неможливо здогадатися, що у людини були якісь проблеми. Додумалися до того, що за допомогою нехитрого пристосування чоловік може викликати ерекцію за власним бажанням: натискаєш на одне яєчко, яке виконує роль помпи, і будь ласка. Причому ерекцію можна викликати стільки раз, скільки завгодно! А якщо репродуктивна функція не постраждала внаслідок перенесеної травми, то пацієнт запросто може обзавестися і потомством. Розумієте, адже для чоловіка важливо доставляти жінці задоволення, а коли його чоловіча функція втрачена, це стає справжньою трагедією. Тому лікарі і створили фаллопластіку. І сьогодні відточують методику до досконалості ».

Звичайно, фаллопластика - нова операція. Але на неї, за розповідями пластичних хірургів, вже неймовірний попит. Менше, звичайно, ніж на пластику носа, але все-таки. І потім, що радує: це чисто чоловіча пластична операція. Несправедливо ж, а то все для жінок і для жінок.

Чоловіки вдаються і до жіночих операціями

Володимир Тапіа каже, що нині найпопулярніші серед чоловіків «зони особливої ​​уваги» - живіт і підборіддя. Політики, депутати, бізнесмени, губернатори і просто стежать за собою чоловіки звертаються в клініки з проханням позбавити від другого підборіддя. Часто їм роблять ліпосакцію (відсмоктування жирової клітковини) і ліфтинг в цій зоні. Майже все те ж саме, що і у жінок.

З животом - окрема історія. З животами до лікаря на прийом приходять чоловіки починаючи з 35-річного віку. Чому так пізно, якщо живіт часто відростає уже до 30? А тому, на думку хірургів, що до 35 річного рубежу чоловік не встиг реалізуватися як успішний бізнесмен, і питання про животі ще не на часі. Він, наприклад, запросто може піти в спортзал. Тим же, хто працює 24 години на добу, хочеться радикальних заходів з миттєвим результатом. Операція на чоловічому животі корінним чином відрізняється від подібної операції на животі жіночому: все-таки різний анатомічна будова. Якщо у жінки повинна бути округла форма, то у чоловіків - «плитка шоколаду». Звідси і різні технології.

«Так, сьогодні пластична хірургія здатна перетворити чоловіка на справжнього Аполлона, - сміється доктор Тапіа. - Ми можемо штучно створити на животі «квадратики», симулюючи справжні м'язи. Це робота на рівні жирової клітковини «. Взагалі, для чоловіків сьогодні пластика пропонує масу цікавих речей. З недавніх пір стала дуже популярно операція, за допомогою якої створюються накачані м'язи. Чоловіки, наприклад, запросто тепер роблять протезування грудей для створення об'єму і рельєфу грудної клітини. Тільки на відміну від жіночого протезування чоловікам вкладають більш жорсткі і щільні протези у формі м'язів. В результаті ж виходить імітація накачаної грудної клітини.

Ще одна з найпопулярніших у чоловіків операцій - ліфтинг (підтяжка). Вік чоловічого ліфтингу набагато старше жіночого. Чоловіча шкіра грубіше і менш підвладна часу. Тому зазвичай чоловік виглядає молодше 40-річної жінки-ровесниці, і якщо жінці в цьому віці вже можна робити підтяжку, то чоловік ще років десять може про це не думати. Він згадує про лифтинге ближче до 50 років.

«Однак, - говорить пластичний хірург Володимир Корчак, - переваги цієї операції чоловіки ще не оцінили. З однієї простої причини: вони не великі любителі післяопераційного періоду. Адже потрібно носити необхідні пов'язки, і якщо жінка здатна їх заховати під хусткою, перукою або шарфом, то чоловіку носити послеліфтінговий бинт, не знімаючи, протягом двох тижнів часто просто нестерпно. Але ті, хто наважується на тривалий реабілітаційний період, отримують чудовий результат ». Найближчим часом лікарі також передрікають бум серед чоловіків на блефаропластику (пластику повік). Вже сьогодні ця операція користується неймовірним успіхом. Чоловіки хочуть позбутися від страшних мішків під очима і добре виглядати. Тільки на відміну від жінок, які за допомогою блефаропластики прагнуть покращати і помолодшати, чоловіки приходять до лікаря з однієї-єдиною фразою: «Доктор, я не п'ю, але вигляд у мене як у алкоголіка. Зробіть що небудь". І роблять. Якби ви знали, скільки відомих людей дивляться на вас з телеекрану своїми новими очима.

Але найпопулярнішою частиною обличчя можна вважати ніс. Любить чоловік його переробляти. Чи не для того, щоб бути красивим, а тому що у чоловіка ніс часто деформується (бійки, падіння, травми). Звідси - проблеми з диханням, серцем. У цьому сенсі чоловік дивиться на ринопластику як на операцію не по поліпшенню зовнішнього вигляду, а на необхідну оздоровчу процедуру.

Ризики пластики у чоловіків

Чим ризикує чоловік, лягаючи під ніж пластичного хірурга? Тим же, чим і жінка. Потрібно завжди звертатися тільки до професіонала, так як у непрофесіоналів будь-яка операція, навіть така проста, як видалення бородавки, потенційно небезпечна. Але навіть якщо ми говоримо про професіоналів, все одно не можна гарантувати стовідсоткового результату.

Є ряд операцій, які є потенційно небезпечними, якщо до них не підготуватися належним чином. Ці примхливі операції часто не піддаються точній корекції, і потрібно добре знати тонкощі і вміти все правильно розраховувати. Одна з таких операцій як раз абдомінопластика (пластика живота). Лікарі називають її підступної операцією, тому що якщо її досконально не підготувати, вона створює безліч клопотів. Судіть самі: в процесі операції необхідно не тільки прибрати надлишок жиру і зробити «шоколадну плитку», але буквально створити новий пупок!

Інша підступна операція - на нижніх століттях. Шкіра у всіх людей різна і має вікові особливості: у кого-то мало тягнеться, а у кого-то як гума. Тягнеться і тягнеться на операційному столі, і недосвідченому лікаря хочеться видалити стільки і ще стільки ж. А потім може вийти, що очі не закриваються.

І третя делікатна річ - ринопластика (пластика носа). Це тільки здається, що в носі нічого робити: часто лікар дивиться на пацієнта після операції і думає, що все вийшло на «п'ять з плюсом», а через два тижні при неправильному розрахунку ніс може опуститися або з'їхати набік. Досвідчені хірурги стверджують, що з будь-якого носа можна зробити цукерку, просто лікар повинен відмінно володіти технологією.

Відновлюються чоловіки так само як і жінки, а то і швидше. Різниця тільки в технологіях: наприклад, при чоловічому лифтинге шов прокладається зовсім іншим чином, тому що лінія росту волосся у чоловічої вушної раковини проходить зовсім по іншій траєкторії.

Очевидно одне: чоловік завоював своє право на пластичну хірургію. І це значить, що хірурги і наука шукають нові шляхи, нові технології і нові правила. Типово чоловічі і тільки для чоловіків.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю