» » » Найбожевільніші «ліки» в історії медицини
Усі новини

Найбожевільніші «ліки» в історії медицини

Найбожевільніші «ліки» в історії медицини

У кожного з нас виникало відчуття, що лікуючі нас доктора нічого не тямлять в лікуванні. За всю історію медицини було безліч безглуздих і навіть смішних способів лікування. У кожного з нас виникало відчуття, що лікуючі нас доктора нічого не тямлять в лікуванні. За всю історію медицини було безліч безглуздих і навіть смішних способів лікування. Нижче наведені 10 найдивовижніших.

10. Болезаспокійливий сироп для дітей

Напевно, в 19 столітті люди були дуже стурбовані проблемами церкви і держави, раз винайшли цілу серію «болезаспокійливих сиропів». При цьому було заявлено, що ліки абсолютно безпечно для здоров'я. Але насправді, пляшка з диво - засобом містила величезну кількість наркотичних речовин. Точніше кажучи, в кожній з них було 65 міліграм чистого морфію!

Після довгого часу газета New York Times вирішила опублікувати викриває статтю про ці ліки, сказавши, що в ньому містяться сульфат, гідрохлорид морфію, хлороформ, кодеїн, героїн, опіум, гашиш. Тому немає нічого дивного в тому, що багато дітей вмирали від подібного «лікування».

9. Ртуть

Доктор Роберт Патрік (Robert Patrick) практикував лікування ртуттю, заявляючи, що нею можна вилікувати практично всі хвороби. Як відомо нині, ртуть - це отрута. Симптоми отруєння нею - болі в області грудної клітини, проблеми з серцем і легенями, кашель, сильні спазми м'язів, розлад свідомості, галюцинації і багато іншого. Але, схоже, в той час ці серйозні наслідки дії ртуті не особливо турбували людей, навіть не дивлячись на те, що від подібного лікування гинули люди. Більш того, за допомогою ртуті на той момент намагалися виліковувати навіть сифіліс.

8. Героїн - ліки від кашлю

Страшно повірити в той факт, що в 19 столітті люди лікували кашель, вживаючи героїн, адже ми ж ніколи не скажемо: «Щось я хворіють, потрібно прийняти героїн, і кашель пройде». Не варто зайвий раз пояснювати, наскільки небезпечний і отруйний героїн. Проте, на той момент цей наркотик вважався нешкідливим «аспірином», здатним позбавити будь-яку людину від кашлю.

7. Лікування імпотенції за допомогою електричних ременів

У 19 столітті диво, яке в собі укладало електрику, було відоме кожному. Згідно з рекламою, різноманітні електричні ліжка і ремені могли вилікувати чоловіка від імпотенції. Розвинулася ціла індустрія з виробництва таких ременів для чоловіків, які могли навіть зробити пеніс покупця більше. Проте, використовувати цей винахід було вельми проблематично, а точніше, неймовірно боляче. Так, крики перших покупців диво-ременів були чутні в сусідніх містах.

6. Препарування мозку

Тільки уявіть собі: ви прийшли до психіатра зі своєю проблемою. Він вас слухає, роблячи записи і киваючи головою. Потім він вимовляє: «Думаю, я знаю, як вирішити вашу проблему. Я віддам її ось це у ваші очі, потім в мозок, використовуючи ось цей молоток. Потім я угвинчу це, відрізавши частину мозку, і тоді ви і не пригадаєте про те, що таке депресія ». Саме так в 1940-х роках і пропонували вирішити ваші «душевні» проблеми. Препарування мозку було дуже популярне в першій половині 20 століття і вважалося лікуванням будь-якого психічного недуги. Тому, хто винайшов цей спосіб, дали Нобелівську премію в 1949 році. Але перш ніж зрозуміли, що впровадження шипа в мозок - не кращий спосіб вирішення життєвих проблем, близько 70000 людям була зроблена лоботомія (препарування мозку).

5. Уринотерапия

Виявляється, в історії людства знайшлося безліч людей, хто вірив в чарівні властивості сечі. Вважалося, що цим способом можна було вилікувати цілий ряд захворювань, і, більш того, вживаючи сечу, людина могла зберегти своє здоров'я міцним. Найцікавіше, напевно, те, що на відміну від перерахованих способів лікування різних захворювань уринотерапия існує і до цього дня. Хоча немає жодного наукового доказу того, що вживання сечі може сприяти лікуванню якого-небудь захворювання.

4. Кровопускання

Кровопускання було одним з найпопулярніших методів лікування за всю історію медицини. Греки першими використовували цей спосіб, який був популярний аж до 19 століття. Кровопускання, як багато хто вірив, могло позбавити людину практично від будь-якої недуги. Вважалося, що в крові людини містилося 4 основних речовини, кожне з яких було першопричиною всіх хвороб, а, зробивши кровопускання, людина позбавлялася від однієї з хвороб. Якщо виникає питання, чи правда це, то просто спробуйте це на собі, коли ви наступного разу захворієте грипом. Чи стане вам краще від втрати 4 літрів крові? Звичайно ж ні.

3. Таблетки для втрати ваги

Час, коли повні жінки були в моді, минув. У 20 столітті нав'язливою ідеєю жінок стало бажання схуднути. З'явилися різноманітні дієтичні пігулки, які обіцяють дамам допомогти позбавитися від ненависних кілограмів. Однак, втративши вагу, у жінки, як правило, з'являються величезні проблеми зі здоров'ям, а це і серцеві захворювання, сліпота, народження мертвих дітей, а в деяких випадках навіть смерть. У 1950-60х роках у жінок, які приймають такі пігулки, виникала залежність, і вони вже не могли перестати приймати ці таблетки. А в 20-30-ті роки двадцятого століття продавали дієтичні пігулки, в яких містилися яйця солітерів.

2. Трепанація

Трепанація - це операція, при якій в голові людини допомогою пили робиться отвір. Це досить давня медична процедура. Історично склалося, що її використовували для лікування мігрені. Але насправді просвердлена дірка (зазвичай без будь-якої анестезії) в голові людини, не здатна позбавити його від головних болів або інших проблем. Племена Incans і Mayans використовували трепанацію в косметичних цілях. На сьогоднішній день не дивлячись ні на що, ця процедура до цих пір використовується деякими «фахівцями».

1. Лікування жіночої істерії

Всі чоловіки знають, а жінки не визнають те, що останні є неймовірно капризними створіннями. Фахівці 19 століття вважали, що це навіть є симптомом серйозного медичного захворювання (нарівні з нервозністю і дратівливістю). Так-так дівчата, ви можете бути жертвами так званої жіночої істерії і навіть не підозрювати про це.

Як же лікується це «захворювання»? Лікувалося це вагінальним масажем доктора. Так, як виявилося, саме рука доктора була найкращим способом позбавлення жінки від так званої «істерії». Чи варто говорити про те, що зовсім не випадково список симптомів цього захворювання був величезний? Надалі з метою «спростити» роботу доктора був винайдений вібратор.

www.primeinfo.net.ru
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю