Усі новини

Поцілунок і здоров'я

Поцілунок і здоров'я

Той, хто любить цілуватися, живе в середньому на 12 років довше, ніж той, хто не любить цього заняття. Але це ще не всі плюси поцілунку Той, хто любить цілуватися, живе в середньому на 12 років довше, ніж той, хто не любить цього заняття. Але це ще не всі плюси поцілунку

Запобігає стресу

Поцілунок заспокоює нервову систему і запобігає стреси. Коли ми цілуємося, в нашому організмі не тільки відбуваються різні біохімічні реакції, що знищують гормони стресу, а й виділяються гормони щастя - ендорфіни. За один поцілунок в організмі викидається заспокійлива порція гормонів, що перевищує мінімальну дозу морфію! Саме тому любителі цілуватися - це оптимісти, впевнені в своїх силах.

Допомагає схуднути

При кожному пристрасному поцілунку спалюється близько 12 кілокалорій. Хвилина цього приємного контакту рівносильна пробіжці на 500 метрів. Всього три поцілунки в день - і цілого кілограма наче й не було! Не дивно, що закохані завжди сильно худнуть: їсти їм не хочеться, зате цілуватися

Втамовує біль

Поцілунок гарний для підтримки загального тонусу організму. А взагалі це дійство - потужний терапевтичний засіб, у якого немає ніяких побічних ефектів і протипоказань. Завдяки входить в слину гормону ендорфіну тривалий пристрасний поцілунок може бути і досить ефективним знеболюючим засобом, наприклад, від головного або зубного болю.

Знижує ризик інфаркту

Найпростіший поцілунок збільшує частоту скорочень серця. Завдяки цьому кров швидше біжить по судинах, а це дуже сприятливо для клітин: вони отримують більшу кількість кисню. Після поцілунку легені починають працювати в посиленому режимі: 60 вдихів в хвилину замість звичайних 20. Подібна "вентиляція" - найкраща профілактика легеневих захворювань. Вчені також встановили, що довгий і пристрасний поцілунок знижує не тільки кров'яний тиск, а й кількість холестерину в крові, таким чином знижуючи ризик інфаркту.

Цілуватися рекомендують і стоматологи. Співробітники Чиказького стоматологічного інституту встановили, що посилене виділення слини, багатої з'єднаннями кальцію і фосфору, охороняє зуби від карієсу не гірше «Орбіта» без цукру. Доктор Ульф Беминг з Австрійської академії загальної медицини стверджує, що поцілунок допомагає виробляти імунітет.

Має омолоджуючий ефект

Фізична користь поцілунків полягає в тренуванні, на яку наражаються різні зони особи: було доведено, що в процесі поцілунку задіяні 31 м'яз язика і губ і 25 лицьових м'язів. Шкіра краще забезпечується кров'ю і повільніше старіє. Однак пам'ятайте: все корисні властивості поцілунку виходять від нього, коли він дійсно пристрасний і бажаний.

До речі

Частіше за всіх на землі цілуються німці - за день вони роблять це в середньому 32 рази. Однак їх «чмок» вважається недостатньо ніжним. Французи і італійці - на другому місці після німців. Вони вважають за краще довгі і вишукані ласки. Іспанський поцілунок вважається найбільш пристрасним. А рідше всіх припадають до чужих вуст англійці. На Русі традиція цілування має дуже глибоке коріння. У нас цілувалися завжди і майже з будь-якого приводу. Важко перелічити всі види російських цілувань: ритуальні, етикетні, любовні, дружні. Причому чіткої межі між ними немає і не було. А ось весільна традиція кричати «Гірко!» Збереглася тільки в нашій країні.

Мослакова Віра
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю