» » » Як перемогти на гонках сперматозоїдів?
Усі новини

Як перемогти на гонках сперматозоїдів?

Як перемогти на гонках сперматозоїдів?

Швидкі сперматозоїди потрібні не заради забави. Насправді, їх рухливість - найважливіший показник чоловічого статевого здоров'я. Швидкі сперматозоїди потрібні не заради забави. Насправді, їх рухливість - найважливіший показник чоловічого статевого здоров'я. Щоб підвищити їх швидкість, потрібно, наприклад, утриматися від сексу на невеликий час. А пляшка пива - навпаки, майже контрацептив.

Сила в русі

Середня швидкість руху сперматозоїда - 3 мм в хвилину. Але на прямих дистанціях вони можуть розганятися в 10 разів швидше. Перші тренування сперматозоїдів починаються в канальцях придатків яєчка. Там вони починають рухатися і долають дистанцію в кілька метрів.

Але швидкість сперматозоїдам потрібна зовсім не для того, щоб блукати по чоловічому організму. Набагато важливіше дістатися до яйцеклітини по кислому, згубної для них середовищі піхви. Потім сперматозоїд перебирається через шийку матки, саму матку, і тільки тоді потрапляє в маткову трубу, де відбувається його зустріч з яйцеклітиною. І запліднює її найшвидший з мільйонів сперматозоїдів.

У здорового чоловіка лише 30-35% сперматозоїдів мають нормальної рухливістю. А знизити цей показник простіше простого: випити пляшку пива, мало спати, перестаратися з фізичним навантаженням.

Щоб показати вплив цих факторів, у Великобританії навіть влаштували гонки сперматозоїдів. В якості донорів виступили двоє чоловіків: вчений і артист-комік. Перед змаганнями вони повинні були вести різний спосіб життя.

Такі гонки вже не викликають подиву

Перші «гонки» сперматозоїдів проводилися вже кілька років тому на виставці електронних мистецтв Art Electronica: зразки сперми будь-якого охочого досліджувалися комп'ютером, який видавав їх оцінку за якістю, густоті, рухливості і т.д.

У 2003 році сексуальний спорт ступив ще далі: у Швеції пройшла Репродуктивна Олімпіада, під час якої 15 пар займалися сексом цілий вікенд в спеціально відведеній готелі, змагаючись у швидкості зачаття дитини. Правда, сам процес не транслювали по телевізору. Але чи то ще буде!

Не виключено, що саме такі трансляції в майбутньому допоможуть вирішити проблему демографічної контролю - адже замість того, щоб самостійно займатися сексом, мільйони людей будуть дивитися, як це роблять профі.

Але, повернемося до гонок сперматозоїдів. Для того щоб перемогти - потрібно тренуватися. Насправді, методика таких тренувань досить проста. Тут ми наведемо кілька порад, дотримання яких якщо не гарантує перемогу, то вже точно допомагає досягти більш високого результату.

Що можна і потрібно?

Готуватися до перегонів потрібно за кілька тижнів. Почати слід з правильного і регулярного харчування. Серед рекомендованих продуктів - м'ясо та горіхи. Допоможе правильний розпорядок дня і здоровий сон.

Не варто також забувати про вітаміни - в основному С і Е. Перший безпосередньо впливає на рухливість сперматозоїдів, а другий в цілому поліпшує роботу статевих залоз.

Найбільша концентрація рухливих сперматозоїдів виходить, якщо кілька днів чоловік утримується від сексу. Причому, виділення найкращих сперматозоїдів як правило відбувається після першого статевого акту.

Чого не можна?

Найголовніше - не можна хворіти. Потрібно підлікувати всі хронічні захворювання, особливо запального характеру і тим більше хвороби статевих органів. Рухливість сперматозоїдів різко падає при простатиті та будь-яких венеричних інфекціях.

Якість сперми погіршується від дії токсинів. Як токсину-контрацептиву цілком зійдуть сигарети або пляшка пива. Не кажучи вже про наркотики.

Крім цього, рухливість сперматозоїдів погіршують багато ліків - від антибіотиків до «Віагри». Як з'ясували британські дослідники, цей препарат допомагає лише поліпшити потенцію, а ось вірогідність зачаття, навпаки - падає на третину.

Якщо чоловік не хоче програти, йому не варто перегріватися. «Яйце самурая» - це навіть своєрідний спосіб контрацепції. Суть його полягає в тому, що чоловік щодня протягом двох місяців по кілька хвилин тримає яєчка в гарячій воді (близько 40 градусів). В результаті стати батьком йому не загрожує як мінімум в найближчі півроку.

А як же приз?

Нагороду переможцю гонок сперматозоїдів вручають на порозі найближчого пологового будинку, приблизно через дев'ять місяців після змагання. Бути присутнім обов'язково. Форма одягу - костюм. З квітами.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю