» » » Абрикосові кісточки - ліки від раку або бізнес на кістках?
Усі новини

Абрикосові кісточки - ліки від раку або бізнес на кістках?

Абрикосові кісточки - ліки від раку або бізнес на кістках?

В і-неті курсує величезна кількість фейків, які розраховані на вірусне поширення. Сьогодні викриємо чарівний засіб, що іменується вітамін В 17 амигдалин або лаетріл, яке міститься в яблучних і абрикосових кісточках
Помітні слогани «Медицина приховувала десятиліттями дешеве порятунок від раку» або «Це вже врятувало тисячі життів» збивають з пантелику. А раптом - ВОНА дійсно приховувала? А раптом ЦЕ - врятувало і ще врятує ??? Сьогодні в серії «Обман речовин» я викрию чарівний засіб, що іменується вітамін В 17 амигдалин або лаетріл, яке міститься в яблучних і абрикосових кісточках.

Як приклад чистої дистильованої брехні про абрикосових кісточках я приведу одну з численних статей на амігдаліново-В17 тему[1]:

«Наукове обгрунтування» - елементарно, цитую мутнуватий джерело:

«Тисячі людей їдять абрикосові насіння, щоб вилікувати рак. Вони не вмирають від отруєння ціанідом. Вони одужують без негативних побічних ефектів.

Амігдалин (вітамін В17) складається з 4 молекул. З них дві - молекули глюкози. Інші дві - ціанід і бензальдегід. Останні 2 страшних речовини вивільняються тільки в ракових клітинах. Справа в тому, що раковим клітинам замість кисню для отримання енергії необхідна ферментація цукру (глюкози). Таким чином, ракові клітини залучають амигдалин, щоб отримати глюкозу, але гинуть, коли з цього з'єднання вивільняються ціанід і бензальдегід.

Глюкоза - це приманка. Ракові клітини містять ферменти, яких немає в здорових клітинах, бета-глюкозидази. Бета-глюкозидази «розблокують» амигдалин, випускаючи смертельні токсини всередину ракової клітини. Амігдалин засвоюють тільки ракові клітини. Здорові, нормальні клітини цього не роблять. »

Тобто від абрикосових кісточок ракові клітини нібито в муках помирають, а здорові - танцюють румбу на їх кістках. Краса! Якби ця краса не коштувала життя тисячам хворих.

Зазначу також, що в кінці наведеної статті - ненав'язлива реклама мексиканського амигдалина. Просто так затесалася.

Давайте розберемося, чому все сказане про амігдаліна - брехня. Нахабна, беспримесная і тому - особливо цинічна. Бо вона вже столу життя і віри тисячам. Тим самим, які, нібито, вилікувалися, поїдаючи кісточки.

Міф 1. Медицина приховує. Фармакологія забороняє

Заходимо на один з найбільш значущих в світі сайтів наукових медичних статей PubMed https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed . Якщо медицина щось і приховує, то - саме тут! Набираємо Amigdalin або Laetrile в рядку пошуку. Пошук видає кілька сотень статей. Основна частина з них - про протиракові властивості амигдалина (Laetrile або лаетріл - це його комерційна назва).

Так-так, саме комерційне! Адже амигдалин-лаетріл фармакологи випускають - для псевдо-лікування ракових хворих.У США - синтетичний, в Мексиці - натуральний, з тих самих горезвісних кісточок. Мабуть, тих самих, які не доїли тисячі видужали. Амігдалин широко використовують в клініках альтернативної медицини в усьому світі. У тому числі - і в США.

Заборони на дослідження антираковою активності амигдалина /лоетріла також ніякого немає!

Досліджень - сотні, ведуться вони аж з 1845 року, коли його вперше спробували використовувати для лікування раку. Я не помилився - саме так давно, з 1845! Результати були, мабуть, не особливо вражаючими. Тому пік інтересу до амігдаліна припав тільки на 1950-70 роки, коли в США був винайдений трохи менш токсичний, ніж натуральний, аналог амигдалина. Його і назвали Лаетрілом.

До 1978 року більше 70000 чоловік отримали «лікування» Лаетрілом. Ніхто жодного разу не видужав: немає жодного документального підтвердження.

Єдиним позитивним результатом цього «лікування» стало те, що в 1980 р Верховний суд США заборонив вільне пересування амигдалина-лаетріл між штатами без відповідних дозволів. І все!

Ми всі, зрозуміло, розуміємо, що фармакологія, це - продажна дівка імперіалізму, офіційна медицина - ще гірше, а Макс Погорілий - їх глашатай і адвокат. Але з вищесказаного всім нам має стати зрозуміло, що амигдалин поки від нас не ще приховують і взагалі - ніколи не приховували. Йдемо далі!

А перед «далі» нагадаю вам, що більше науково обґрунтованої інформації про те, як здорово харчуватися, щоб бути здоровим і як ефективніше скидати вагу, ви знайдете в «Курсі Схуднення і Здоров'я Макса Погорілого» http://clc.la/school

Міф 2. Тисячі не видужує. Одиниці - теж! Зате помирають - все

Як доказ наведу результати тільки найсерйозніших досліджень.

Перше - китайське. Попереджаю!

Дослідження 2015 г.[2]про використання амигдалина в традиційній китайській медицині. Я дуже радів цій традиційності і китайські, оскільки вона показує, що китайські медики почали приховувати амигдалин вже пару тисяч років, ще до європейців. Чи успішно?

На жаль, теж немає. Китайці якраз досліджували amarogentin (наукова назва амигдалина) і β-glucosidase (бета-глюкоксідазу, той самий чарівний фермент, який цільовим чином нібито розщеплює амигдалин саме в ракових клітинах. При цьому нібито звільняються отруйні ціаніди і ракова клітина безславно гине).На жаль, висновок останнього китайського дослідження пахне останнім китайським попередженням, цитую:

«Використання amarogentin і β-glucosidase в традиційній китайській медицині для лікування різних пухлинних захворювань стане можливим тоді, коли буде винайдено відповідне моноклональних антитіл».

Для непосвячених у тонкощі китайського медичного церемоніалу поясню: Для того, щоб ця сама бета-глюкозидази розщепити амигдалин в ракової клітки, її треба в цю ракову клітину доставити. Це можна зробити тільки спеціальним антитілом, яке зчеплене з бета-глюкозидази, яке визначає саме ракові клітини і цільовим чином до них приєднується. І вивільняє бета-глюкозидази.

УВАГА: ракова клітина перед цим уже повинна бути попередньо нагодована амігдалин. Тоді бета-глюкозидази його в клітці розщепить, вивільнить ціанід і тим - вб'є підлу рако-клітку. Без відповідного антитіла бета-глюкозидази доставити в ракову клітину може тільки особисто дослідник. Причому в кожну - окремо.

Працьовиті китайці цим якраз до 2015 року і займалися. Мабуть - з моменту прийняття амигдалина в аннали традиційної китайської медицини. Тисячі дві років, напевно. Але - чи то ракових клітин виявилося багато, чи то - китайців мало, але азіати обламалися. І взялися мріяти про спеціальні антитіла, які їх китайську роботу з доставки бета-глюкозидази прямо в ракову клітину. Навіщо?

А тому, що амигдалин, на жаль, робить токсичний ефект абсолютно на всі клітини організму, а не тільки на ракові. Пояснюю ще раз: амигдалин отруйний для всіх клітин тіла. Інформація про те, що він нібито вбиває тільки ракові клітини - не більше ніж навмисна цинічна брехня. Правда лише те, що він злегка по-різному діє на різні клітини тіла.

Дослідження № 2: Амігдалин не однаково діє на ракові і звичайні клітини

Дослідження Софійського університету, Болгарія 2017 г.[3]

Знову цитую: «Можна припускати наявність більш високого цитотоксичного ефекту амигдалина на ті лінії клітин, які виявляють більшу пролиферативную і метаболічну активність. А саме такими є більшість клітин швидко зростаючих пухлин ».

Розшифровую для непосвячених в тонкощі болгарської медичної казуїстики: амигдалин МОЖЕ БУТИ більш отруйний для тих клітин, які мають більш швидкий обмін речовин і споживають більше речовин з навколишнього середовища (або - організму). Тобто для клітин злоякісних пухлин.

Саме час пропагандистам абрикосових і яблучних кісточок на секунду перервати їх жування і вибухнути схвальними оплесками. Це було б доречно, якби ці дослідження не проводилися in vitro, тобто, в пробірці. І якби не це розчаровує «можна припускати». По-англійськи в устах болгар звучить ще грубіше: «it could be speculated» - "можливі спекуляції на тему "На жаль, але все, знайдені мною, дослідження, які показують, що амигдалин таки вбиває ракові клітини, проводилися саме в пробірці. Тобто - за відсутності інших зацікавлених клітин тіла. У PubMed їх багато.

Відповідно, абрикосові кісточки можуть вбивати ракові клітини! Але для цього ці клітини потрібно вилучити з тіла і пересадити в пробірку.

Елементарно, Ватсон

Дослідження № 3. А що станеться, якщо амигдалин використовувати на живих ракових хворих?

Робота п'яти американських центрів вивчення раку[4]. Воно охопило 99 досліджень і завершено в 1982 р лаетріл використовувався 178 пацієнтам з різними формами раку.

Я щиро вважаю - що за бажанням пацієнтів, а не медиків. Паралельно до них (пацієнтам, зрозуміло) застосовувалися і інші альтернативні цілющі практики «метаболічної терапії»: спеціальні дієти, лікування ферментами і вітамінами.

Далі цитую: «Більшість цих пацієнтів були в хорошому загальному стані перед початком леченія.Ні один не перебував в предтермінальном стані (передсмертному). Третина з пацієнтів не отримувала ніякої хіміотерапії перед цим лікуванням.

При використанні лаетріл у пацієнтів не спостерігалося жодних істотних поліпшень. Не було зменшення симптомів, пов'язаних з раком або його поліпшення. Чи не спостерігалося продовження терміну життя.

Було відзначено кілька випадків смерті при терапії амігдалин від підвищення рівня ціанідів в крові до летального (смертельного) від симптомів отруєння ціанідами.

Пацієнтів, які використовують лаетріл (амигдалин) слід попереджати про небезпеку отруєння ціанідами і рівень ціанідів в крові повинен ретельно моніториться. Амігдалин (лаетріл) - це токсичний препарат, який не є ефективним при лікуванні раку ». Кінець цитати.

У цьому випадку все сказано прямо і без церемоній, чи не так. Нагадаю, що сказано ще у 1982 році, вже після того, як Верховний Суд наклав бан на переміщення амигдалина в США.

В кінці, як ви здогадуєтеся, амигдалин нікого не врятував і всі померли. Це - не останній цвях в труну з абрикосових кісточок.Дослідження №4. На випадок, якщо ви ще думаєте, що хімічний амигдалин - отрута, а кісточки - панацея

Сотні мільйонів людей (включаючи мене) їдять абрикосові кісточки - і не помирають від отруєнь. Чому? Та тому, що з'єднання синильної кислоти (цаінди, до яких і амигдалин відноситься) - летючі. І вони випаровуються з абрикосових кісточок, якщо їх добре висушити. Отрутні тільки СВІЖІ абрикосовий, мигдальне, вишневий і ІМ ПОДІБНІ. І випадки отруєння ними описуються з давніх часів.

Звичайно, всі ми звикли вважати, що природне - краще штучного. Дозволю собі нагадати, що почали амигдалин досліджувати в 1895 р і цілком безрезультатно.

Бум В17-амигдалина почався лише тоді, коли в 50 роках хіміки знайшли спосіб зменшити токсичність природного амигдалина і справили дженерик - лаетріл. Ось тоді-то про забутий "засобі" заговорили знову.

Ось ще, для обдумування, чудове детальне метадослідження Національного Інституту Раку, США 2002 р, (оновлено в 2017 р)[5].

У цьому дослідженні доведено, що кісточки є більш токсичною альтернативою синтетичному амігдаліна.

Дослідження № 5. Розставляємо крапки над кісточками і хрести - над кістками

На поминальний десерт по абрікосточкам - метадослідження, що охопило понад 200 найбільш значущих наукових досліджень з 1951 по 2015 р[6]. Цитую висновки авторів:

«Твердження, що лаетріл або амигдалин надають позитивний ефект на хворих на рак не підтверджені ніякими реальними клінічними даними. Існує істотний ризик негативних ефектів від ціанідів, особливо - при оральному прийомі (через рот). Баланс ризику-переваг при використанні амигдалина або лаетріл ОДНОЗНАЧНО НЕГАТИВНИЙ »

Вчені рідко дають такі однозначні висновки. Тільки в разі абсолютно однозначного розуміння, що ці висновки не можна оскаржити.

Сумні і дуже сумні висновки

В і-неті курсує величезна кількість фейків, які розраховані на вірусну їх перепублікацію. Це - єдина мета творців фейків. Ваше здоров'я їх не цікавить. Взагалі. Також, як і тих, хто бездумно перепубліковивает ці фейки.

Відрізнити такого роду фейк від правди іноді буває непросто: в них розповідають про вигадані наукових дослідженнях, придуманих Нобелівку тощо. Що, на жаль, не робить, їх рекомендації безпечними. Адже, найчастіше, люди від відчаю починають кидатися в усі тяжкі.

Останнє засмучення : універсальних ліків від раку взагалі (поки) не існує. Поки і на жаль. Більш того, як видно з доданою таблички, навіть різні продукти харчування по-різному впливають на різні види раку!

Реально знижує ризик захворіти на рак тільки збалансована здорова система харчування, що враховує цілий ряд факторів. І - здоровий спосіб життя.


І як раз про те, як здорово харчуватися, щоб бути здоровим і як ефективніше скидати вагу, ви знайдете в «Курсі Схуднення і Здоров'я Макса Погорілого» http://clc.la/school

Ми допоможемо вам стати найкращою версією самих себе! Приєднуйтесь!

Джерела натхнення:

1. http://justfun.su/zdorove/yabloki-semena-rak-vot-chto-vrachi-skryvali-ot-nas-desyatki-let.html
2. Li YL, Li QX. Chinese medicine amygdalin and β-glucosidase combined with antibody enzymatic prodrug system as a feasible antitumor therapy. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26272547
3. Todorova A, Pesheva M. Antimutagenic, Antirecombinogenic, and Antitumor Effect of Amygdalin in a Yeast Cell-Based Test and Mammalian Cell Lines. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28146364
4. Moertel CG, Fleming TR, Rubin J., A clinical trial of amygdalin (Laetrile) in the treatment of human cancer. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/7033783
5. Bethesda (MD): National Cancer Institute (US); 2002 Laetrile /Amygdalin (PDQ®) Patient Version
PDQ Integrative, Alternative, and Complementary Therapies Editorial Board. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK65722/
6. Milazzo S, Horneber M. Laetrile treatment for

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю