» » » Як боротися з сольовими відкладеннями на шиї
Усі новини

Як боротися з сольовими відкладеннями на шиї

Як боротися з сольовими відкладеннями на шиї

Як тільки ти відчув дискомфорт і хрускіт в шийному відділі, треба вживати необхідних заходів. Ми розповімо тобі про причини виникнення солей і як з ними боротися
Нерозчинні солі з різних причин можуть "накопичуватися" в різних органах і тканинах людського організму. І в залежності від того, де саме осідають соляні кристали і які це солі, можна говорити про різні захворювання.

Солі, які відкладаються в області шиї, - дуже небезпечна і підступна річ. Самі по собі, крім хрускоту в шиї, солі нас не дуже турбують. Однак вони можуть викликати безліч ускладнень. Одне з них - це остеохондроз. Це поширене захворювання робить украй негативний вплив на якість життя людини.

Тому, як тільки ти відчуєш дискомфорт і хрускіт в шийному відділі, треба вживати необхідних заходів. Ми хочемо розповісти тобі про те, які причини виникнення солей і як з ними боротися.

Багато хто думає, що відкладення солей викликано надмірним вживанням звичайної кухонної солі. Однак це не так. Насправді, як заявляють фахівці, існує безліч факторів, які є причиною цього неприємного явища. Але в кожному конкретному випадку важко сказати, яка з них стала основною. На думку деяких медиків, сольові відкладення викликають регулярне і надмірне вживання продуктів з великим вмістом білка . Однак багато фахівців вважають, що головна причина - спосіб життя і неправильне харчування.

Вченими-аналітиками багатьох країн доведено, що болі в шийному відділі найчастіше турбують людей, які мають сидячу роботу і багато часу перебувають з опущеною головою. Це в основному стосується людей, які працюють за комп'ютером. Також в групі ризику люди, які довго сидять в смартфонах або планшетах. Через те, що людина тривалий час перебуває в нерухомій позі, м'язи сильно втомлюються, втрачають свій тонус і пружність. Звичайно, це не головна причина. Однак це підвищує темпи накопичення солей у багато разів.


Солі викликають дегенеративні зміни шийних хребців і стискають нерви , А це провокує грижу нервових закінчень, запалення, набряки і сильні больові відчуття - [/b] ще одна причина остеохондрозу.

Як позбутися від відкладення солей?

Як заявляють фахівці: краще хвороба запобігти, ніж її лікувати!

1. Перш за все необхідно відкоригувати своє харчування.

2. Також вести контроль за кількістю вживаного білка і включити в раціон продукти, які [b] покращують травлення - зелень, овочі, фрукти і натуральні свіжовичавлені соки.


3. Необхідно відмовитися від жирних сортів м'яса, обмежити себе у вживанні різноманітних соусів, випічки, солінь, маринованих овочів і гострої їжі . Як вже було сказано: треба якомога більше вживати свіжих овочів і фруктів. А також дуже корисний в цьому випадку гарбузовий сік.

Ну а якщо у тебе вже проявилися неприємні симптоми, радимо використовувати відомі традиційні методи.

1. Масаж

Спеціальний масаж шийного відділу чудово розбиває відкладення солей. Він покращує кровообіг, запобігає застою крові в тканинах. Однак необхідно набратися терпіння, щоб позбутися від солей повністю.

2. Спеціальний комплекс вправ

Для того, щоб позбутися від сольових відкладень, дуже добре робити спеціальні вправи. Їх досить багато, тому краще звернутися за консультацією до фахівця, наприклад, до реабілітолога. Він підбере саме той комплекс, який тобі потрібен.

3. Електрофорез

Це ефективна доступна фізіопроцедури, яка розм'якшує солі і сприяє виведенню їх з організму.


4. Лікарські препарати

Медики, як правило, в цьому випадку призначають всілякі ін'єкції і таблетки. Однак в корені останні проблему не вирішують. Вони лише тимчасово зменшує больові відчуття і дискомфорт.


Щоб позбутися від солей, всі перераховані методи бажано використовувати в комплексі. При цьому особливо постаратися вести активний спосіб життя, відвідувати спортивний зал і переглянути свій раціон харчування.

Якщо ці поради виявилися корисними, обов'язково поділися ними з друзями!
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю