Усі новини

Практичні поради в боротьбі з ГРВІ

Практичні поради в боротьбі з ГРВІ

Одна з супутниць осені - гостра респіраторна вірусна інфекція. Підхопити її дуже легко повітряно-крапельним шляхом, особливо в великому скупченні людей. Опинитися в зоні ризику дуже легко, особливо, коли вона набуває епідемічного характеру Ще, здавалося б, зовсім недавно ти насолоджувався влітку, проводив час біля водойм, пив освіжаючі крижані напої. І ось зовсім несподівано увірвалася осінь зі шлейфом всіх сезонних неприємностей. Одна з супутниць осені - гостра респіраторна вірусна інфекція. Опинитися в зоні ризику дуже легко, особливо, коли вона набуває епідемічного характеру.

Що являє собою ГРВІ?

До даної інфекції відносяться різні види пневмотропних вірусів, які мають більше десятка підтипів. ГРВІ локалізується у верхніх і нижніх дихальних шляхах. Підхопити цю інфекцію дуже легко повітряно-крапельним шляхом , Особливо в великому скупченні людей. Тому, якщо у тебе є особистий автомобіль і можливість обмежити своє перебування в натовпі в період ГРВІ - це прекрасно.

Що потрапив в організм пневмотропний вірус осідає в носоглотці і гортані на слизових тканинах. Про це сповіщає з'явилася біль в горлі, нежить і неприємний сухий кашель. Розмножуючись, вірус переходить в судини і тим самим викликає поява температури і слабкість.

Непереможна сила інтерферону в боротьбі з ГРВІ

У цей момент твій організм починає чинити опір, виробляючи таку речовину, як інтерферон . Це унікальний компонент, до якого не буває стійкості вірусів. Адже він сам не бере участь в боротьбі з ГРВІ, а лише активує певні ресурси організму для захисту від інфекції. Клітини відразу ж починають виробляти речовини для боротьби з вірусом.

Якщо в організмі інтерферону недостатньо (так буває при ослабленому імунітеті), його вводять штучно. Він існує в двох видах: людський (лейкоцитарний) і синтетичний (рекомбінантний).

Ця речовина в медицині застосовується в різних дозах і різними способами. Внутрішньом'язово або внутрішньовенно він вводиться, як сильне противірусний засіб у разі загрози летального результату хвороби (ВІЛ, пухлини, папілома-вірус, гепатит). Назально інтерферон призначається для лікування ГРВІ. Однак його слід застосовувати вже при перших ознаках хвороби, тоді ефективність буде набагато вище, а хвороба швидкоплинної.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю