Усі новини

3 способи позбутися від хропіння

3 способи позбутися від хропіння

Якщо твоя подруга регулярно говорить тобі, що в черговий раз не виспалася через твого хропіння, то MEN's LIFE радить прочитати ці способи, які допоможуть тобі позбутися від даної проблеми Якщо твоя подруга регулярно говорить тобі, що в черговий раз не виспалася через твого хропіння, то MEN's LIFE радить прочитати ці способи, які допоможуть тобі позбутися від даної проблеми.

Спосіб №1

Не спи на спині. Адже не дарма твоя жінка посеред ночі намагається привернути тебе на бік. Якщо ти кинеш звичку спати на спині, а будеш спати в інших позах, то хропіння практично зникне з твого життя. Хропіння - це комбінація вібрації з проблемою дихальних шляхів. Проблема з диханням часто виникає, коли людина спить горілиць. Якщо тобі незвично спати на боці або на животі, є безліч способів, які допоможуть тобі контролювати це. Наприклад, ти можеш покласти подушки уздовж спини. І коли ти захочеш перевернутися на спину, подушки просто не дадуть тобі це зробити.

Спосіб №2

Грай на духових інструментах. Звичайно, звуки, які ти видаєш під час сну, дуже схожі на звучання труби, але навчившись грати на реальному музичному інструменті, тобі вдасться позбавити себе і свою кохану від «нічних концертів». Граючи на духових інструментах, тонизируются м'язи верхніх дихальних шляхів. Це допоможе тобі краще тримати під контролем розширення дихальних шляхів.

Спосіб №3

Відмовся від вживання алкогольних напоїв перед сном.
Алкоголь під час сну розслабляє м'язи дихальних шляхів, в результаті цього людина починає хропіти. Тому радимо тобі не зловживати алкогольними напоями за 3-4 до сну.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю